Sandálky Baťa na jaro a  léto 2009

Sandálky Baťa na jaro a léto 2009

11. května 2009, Baťa, pánská obuv, dámská obuv, obuv na jaro, obuv na léto, sandále, sandálky, střevíčky, podpatky

Sponzorované odkazy

Společnost Baťa

Firma Baťa je největším prodejcem obuvi v České republice a provozuje své aktivity po celém světě – obslouží 1 milion zákazníků za den. Je to společnost s cílem nabízet zákazníkům pohodlí, moderní design a kvalitní služby. Společnost Baťa se přizpůsobuje nejen módním trendům, ale také dává svému zákazníkovi možnost projevit svůj osobitý styl. Firma Baťa připravila na léto a jaro 2009 báječné moderní kolekce plné barev a stylu. Obuv je inspirované moderními trendy, přesto za dostupné ceny.

Kolekce Baťa

Dámská kolekce Baťa Spectacle je naplněna moderními barvami a trendovými lesklými materiály. Pantoflíčky na nízkém podpatku, sandálky na vysoké platformě nebo páskové střevíčky na vysokém podpatku z vás udělají hvězdu letních večírků.

Kolekce Euphoria zahrnuje dámskou obuv od pestrých barev až po umírněnější s kombinací přírodních materiálů. Sandálky na klínovém podpatku, nebo s hadím vzorem vás okouzlí na první pohled. Stylové nejen na večírek jsou střevíčky s otevřenou špičkou na vysokém silném podpatku. Také jednobarevné sandálky na vysokém klínovém podpatku budou tím správným doplňkem pro vaši osobnost.

Řada Utopia je pro všechny ženy, které mají rády čisté linie a nevšední design. Tato kolekce kombinuje lesklé i matné materiály, také si vyberete z různých druhů podpatků.

V kolekci Sense převažují jemné detaily a světlé barvy, pohodlné podpatky a celou řadou prochází svěžest jara.

Nezapomeňte, že ke všem letním botičkám, které mají otevřenou špičku, patří pedikúra, hladká kůže bez chloupků a pak už jen stačí vybírat ty správné šaty nebo sukni. Stačí si jen vybrat a pak užívat teplých dnů a večerů.

Baťa také samozřejmě neopomenul ani muže a také jim nabízí obuv na jaro léto. Pánská kolekce Graphic je plná letních tenisek, které se hodí do města i na zahradní grilování s přáteli. Druhá pánská řada se jmenuje Coast a najdete v ní obuv pro muže, kteří milují pohodlí.

Zdroj: www.bata.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu