Sandálky Baťa na jaro a léto 2009

Sandálky Baťa na jaro a léto 2009

11. květen 2009, Baťa, pánská obuv, dámská obuv, obuv na jaro, obuv na léto, sandále, sandálky, střevíčky, podpatky

Sponzorované odkazy

Společnost Baťa

Firma Baťa je největším prodejcem obuvi v České republice a provozuje své aktivity po celém světě – obslouží 1 milion zákazníků za den. Je to společnost s cílem nabízet zákazníkům pohodlí, moderní design a kvalitní služby. Společnost Baťa se přizpůsobuje nejen módním trendům, ale také dává svému zákazníkovi možnost projevit svůj osobitý styl. Firma Baťa připravila na léto a jaro 2009 báječné moderní kolekce plné barev a stylu. Obuv je inspirované moderními trendy, přesto za dostupné ceny.

Kolekce Baťa

Dámská kolekce Baťa Spectacle je naplněna moderními barvami a trendovými lesklými materiály. Pantoflíčky na nízkém podpatku, sandálky na vysoké platformě nebo páskové střevíčky na vysokém podpatku z vás udělají hvězdu letních večírků.

Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Kolekce Euphoria zahrnuje dámskou obuv od pestrých barev až po umírněnější s kombinací přírodních materiálů. Sandálky na klínovém podpatku, nebo s hadím vzorem vás okouzlí na první pohled. Stylové nejen na večírek jsou střevíčky s otevřenou špičkou na vysokém silném podpatku. Také jednobarevné sandálky na vysokém klínovém podpatku budou tím správným doplňkem pro vaši osobnost.

Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Řada Utopia je pro všechny ženy, které mají rády čisté linie a nevšední design. Tato kolekce kombinuje lesklé i matné materiály, také si vyberete z různých druhů podpatků.

Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

V kolekci Sense převažují jemné detaily a světlé barvy, pohodlné podpatky a celou řadou prochází svěžest jara.

Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Nezapomeňte, že ke všem letním botičkám, které mají otevřenou špičku, patří pedikúra, hladká kůže bez chloupků a pak už jen stačí vybírat ty správné šaty nebo sukni. Stačí si jen vybrat a pak užívat teplých dnů a večerů.

Baťa také samozřejmě neopomenul ani muže a také jim nabízí obuv na jaro léto. Pánská kolekce Graphic je plná letních tenisek, které se hodí do města i na zahradní grilování s přáteli. Druhá pánská řada se jmenuje Coast a najdete v ní obuv pro muže, kteří milují pohodlí. Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Sandálky Baťa na jaro a léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.bata.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu