Móda Jozefa Slobody jen pro pány / Módní návrhář Jozef Sloboda

Móda Jozefa Slobody jen pro pány / Módní návrhář Jozef Sloboda

18. května 2009, Jozef Sloboda, český módní návrhář, fashion designer, módní návrháři

Sponzorované odkazy

Josef Sloboda

Již několikrát jsme Vám připravili článek o českých úspěšných módních návrhářkách a designérech. Dnes si naše módní znalosti rozšíříme o další osobu českého módního průmyslu a o profil významného fashion designéra, Jozefa Slobody.
V roce 1998 se tento módní návrhář rozhodl o založení stejnojmenné značky, tedy značky Jozef Sloboda. V počátcích své výroby se Jozef Sloboda soustředil na produkci dámských i pánských oděvů, spíše pro formální příležitosti. Do jeho kolekce tak patřily dámské večerní, společenské šaty nebo například pánské elegantní obleky.
Než byl otevřen první butik Jozefa Slobody, stály mu jeho vyrobené modely tehdy ještě v jeho ateliéru. Postupem času, přesně tak, jak Jozef chtěl, začal se věnovat i tvorbě oděvů pro neformální příležitosti a oblečení pro volný čas. Díky oblíbenosti, kvalitě a nápadnosti modelů návrháře Jozefa Slobody, si tak později mohl otevřít první butik se svým značkovým oblečením. Ten si otevřel v roce 2003 a situoval jej hned na jedno z nejlukrativ­nějších míst v Praze, a to do centra Prahy do ulice Na Příkopě.
Jozef Sloboda se zanedlouho poté rozhodl, že mezi své produkty zařadí pouze pánské modely, a tak dámy musely se svými nákupy zamířit bohužel do jiných butiků. To ovšem Jozefu Slobodovi při pohledu na jeho obdivuhodné a nápadité pánské kolekce ani nemůžeme zazlívat.
V roce 2006 si pak tento český módní návrhář otevřel v pořadí druhý butik, také v Praze, a protentokrát v Týnské ulici.
Jozef Sloboda si našel mezi lidmi své stálé zákazníky, kteří s oblibou v buticích Jozefa Slobody nakupují. Zákazníci si zde mohou vybírat z nepřeberného množství pánských triček, svetrů, kabátů, spodního prádla i módních doplňků.
Všechny produkty značky Jozef Sloboda jsou originální, kvalitní a část jeho modelů je vyrobena ručně, čehož si zákazníci i módní odborníci velice cení a chválí.


Kolekce Jozefa Slobody

Proužky, kostičky i jednobarevná trička, džíny, svetříky i mikiny. To vše najdeme například v předcházející kolekci pro podzim a zimu 2008.
Modely Jozefa Slobody jsou „tak akorát“. Myšleno tak, že i když jsou originální a trochu extravagantní, tak se do nich mohou pánové s klidem obléci.
Jozef Sloboda si na svých modelech pohrává se vzory, což působí velice moderně a neobvykle, ale na druhou stranu pořád elegantně.
V jeho kolekcích nechybí pánům ani slušivé a propracované kabátky, ve kterých to pánům neskutečně sluší.
Přesvědčte se sami.


Ani letní kolekce Jozefa Slobody nejsou méně originální. Objevíme zde pomalovaná trička, trička se zajímavými nápisy nebo čísly, ale i jednoduchá tílka či džíny.
A pokud jste někde četli, že kostičky na outfitech se nemají míchat s proužky, pak jste tyto rady určitě neslyšely od Jozefa Slobody. Podívejte se na tento originální proužko-kostičkovaný svetr.


Kolekce Jozefa Slobody nevychází z módy ani po několika letech, a tak i Vám by se mohli líbit šedivé kabátky, pletené svetry, teplé bundy a neobvyklá trička i z kolekce pro rok 2007.

E-shop Jozefa Slobody

Stejně jako několik zahraničních módních společností a designérů, i nás módní návrhář Jozef Sloboda se rozhodl vytvořit online butik, kde si jeho klientela může nakupovat pohodlně ze svých domovů.
E-shop tohoto módního návrháře můžete samozřejmě najít na oficiální stránce Jozefa Slobody www.jozefsloboda.cz.
Online butik je prakticky rozdělen podle typů do jednotlivých kategorií, a tak si zde můžete vybírat z položek: trička, košile, doplňky, jeansy, prádlo, bundy, svetry“.
Jak vidíte, Jozef Sloboda myslí opravdu na všechno.
Jeho trička jsou vždy nápaditá, košile mají perfektní střih.


Z doplňků můžete vybírat mezi pásky nebo peněženkami, z džínů pak mezi různými vzory, střihy i barvy. Neméně zajímavé a netradiční v dobrém slova smyslu je i pánské spodní prádlo, mezi kterým také můžete najít mnoho střihů, podle toho, jaké preferujete právě Vy. Jozef Sloboda si se vzory i na svetrech a bundách.


S modely Jozefa Slobody budete vždy a kdekoliv výrazní!

„Zdroj“: www.jozefsloboda.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu