Vznášet se vysoko nad zemí / Vysoké podpatky a platformy léto 2009

Vznášet se vysoko nad zemí / Vysoké podpatky a platformy léto 2009

20. května 2009, boty léto 2009, boty na vysokém podpatku, vysoké podpatky, lodičky, platformy, sandály, Sarah Jessica Parker, Sex ve městě

Sponzorované odkazy

Jak vykročit do letních dnů? S úsměvem na rtech, dobrou náladou a v nějakých krásných botkách. A jelikož je opět v kurzu jemná ženskost, dostávají se na přední příčky botičkových hitparád podpatky. V pozadí nezůstane ani platforma oblíbená v minulé sezóně. Na své si přijdou i milovnice jehlových lodiček se špičatou špičkou. Začínají se objevovat nejen v běžných obchodech, ale především se k nim vrací světoznámí módní návrháři. Vysoké podpadky a platformy se nevyhnuly ani pantoflíkům. Svět módního designu jim vdechl nebývalý půvab a šarm.

Jak se žije na vysoké noze?

Obdivujete okouzlující dámy seriálu Sex ve městě? Sarah Jessica Parker jako dokonalá ikona sexy ženy na opravdu velmi vysokých podpadcích zdolává každodenní nástrahy běžného života. Na podpadcích do práce, na rande nebo na nákup – pro hlavní hrdinku žádný problém. A ještě navíc si neustále udržuje originalitu, a to nejen co se týče modelů bot, ale také proslulými kreacemi oblečení.

Chcete-li zažít „sex ve městě“ zvolte jehlové podpadky, netradiční vzory a barvy a vše zkombinujte s decentním svrškem. Abychom zabránily lacinému až vulgárnímu dojmu, volíme úzké jeansy rovného střihu s elegantní halenkou nebo sukni těsně pod kolena doplněnou o jednobarevné rolákové tričko.

I mně samotné se tají dech při pomyšlení, že zdolávám městské dlažební kostky na jedenácticenti­metrovém podpatku. Pro nás zbabělce, kteří se nemůžeme opřít o rámě silného fotbalisty tak, jak činní milovnice drahých vysokých botek Victoria Beckham, existují stejně krásné varianty v nižší verzi. Záleží jen na každé z nás, jaký zvolí vzor a výrobní materiál. Nezapomínejte, že kreativitě se meze nekladou. Krásná bota na podpatku zvýrazní Vaši osobnost. K dostání jsou i boty na silnějším a širším podpatku, na němž se přeci jen balancuje snadněji. Na pultech najdete jak křiklavé vzory, tak i jemné barevné tóny.

S tou správnou botou na nákupy – platformy

Mnoho žen si v této emancipované době neuvědomuje krásu vysokých podpadků a úchvatnost ženské ladné chůze. Sportovní styl je sice pohodlný a určitě také moderní, ale přeci jen posouvá ženskost o něco do pozadí. Proto občas schovejte tenisky do kouta a zkuste se ponořit do kouzla vysokých podpatků.

Na běžné nošení a běhání po městě využijete moderní platformy. Letos se objevují ve výrazných barvách a v různých stylech. Některé působí víc elegantně a sexy, jiné zase svěže, letně a kreativně. In jsou letos zejména látkové materiály, které dávají platformám sportovnější ráz. Zdají se tak být dobrým kompromisem pro ty z Vás, které chcete vnést do svého šatníků více ženskosti, ale zachovat si lehce sportovní styl.

Cupitáme na párty i do práce

Vyžaduje-li Vaše zaměstnání opravdu elegantní styl oblékání, měla byste jej podtrhnout decentní ženskou obuví. Lodičky se nosí léta letoucí a dál se nosit budou. Nemůžete jimi tedy nic zkazit. Letos si určitě pořiďtě alespoň jeden pár na jehlovém podpatku se špičatou špičkou. Čím větší podpatek, tím krásnější zvýraznění linie nohy. Na druhou stranu trendy zůstávají stále otevřené špičky, což oceníte především v horkých letních dnech. Jestliže zvolíte barevně výrazné lodičky, nazapomeňte v té samé barvě použít doplňky – nejlépe kabelku.

Ovšem v zaměstnání doporučuji dávat přednost decentnějším typům bot na vysokém podpatku.

Na párty si můžete dovolit větší odvaz. A to doslova. Sice Vás asi budou pěkně bolet nožky, ale jak říkává každá maminka své dceři – pro krásu se musí trpět. Velmi populární jsou tuto sezónu vysoké podpatky, ideálně jehly, s páskou kolem kotníků. A styl? Romantický nebo drsnější? Fantazii se meze vůbec nekladou. Proto se orientujte podle stylu párty, na kterou se chystáte.

Krásně se Vám bude cupitat do práce i na párty v značkové obuvi Guess. Stylový design, nadčasové vzory s veškerými prvky ženskosti a sex appelu.

Vyberte si rychle ten správný typ a vzor, ať se můžete ladně vznášet vysoko nad zemí. Inspiraci najdete snadno a rychle na internetových stránkách www.heels.com.

Zdroj: www.heels.com, www.sarahjparker.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu