Více než jen sportovní kabelka / Sportovní kabelky Adidas

Více než jen sportovní kabelka / Sportovní kabelky Adidas

31. května 2009, Sportvní kabelky Adidas, Adidas, Adolf Dassler, Rudolf Dassler, Puma, sportovní taška, kolekce sportovních kabelek pro rok 2009, kabelky Adidas

Sponzorované odkazy

Dřív než se dostaneme ke kolekcím sportovních kabelek značky Adidas, tak si představíme tuto světově známou a silnou společnost.

Historie firmy Adidas

Tuto německou společnost založili na začátku 20. století bratři Adolf a Rudolf Dasslerovi.
Adolf Dassler se narodil roku 1990 v německém městě Herzogenaurach a již jako malé dítě si Adolf vyzkoušel mnoho sportů, což mu bylo později bylo pro jeho kariéru velkým přínosem.
Svou první továrnu si později Adolf Dassler postavil v bývalé prádelně jeho maminky a zde si také sestavil stroj, který dokázal zaoblit rohy na podrážkách bot.
Jeho bratr, Rudolf Dassler, pomáhá Adolfovi řídit jejich první továrnu na výrobu obuvi, které se jmenuje Dassler Brother Shoe Factory.

V roce 1928, když se v Amsterdamu konaly Olympijské hry, předvedl zde poprvé Adolf Dassler kolekci bot, kterou sám vynalezl.
Protože se chtěl Adolf pořád ve svém oboru zdokonalovat, přihlásil se po roce 1930 na obuvnickou školu se zaměřením na technologii obuvi.
Rok 1948 byl pro oba bratry Dasslerovi velice náročný. Bratři se totiž rozdělili a každý z nich si založil svou vlastní společnost. Adolf Dassler si tedy zakládá společnost Adidas (ze zdrobněliny zkratky svého jména a příjmení Adi Dassler) a Rudolf Dassler si zakládá dnes také velice úspěšnou společnost Puma.
V roce 1954 pak Adolf Dassler uvádí první kolekci oblečení značky Adidas.


Vzrůst i úspěch firmy Adidas je a byl velkolepý, a proto i my si představíme něco z produktů této značky.
Dnešní článek věnujeme sportovním kabelkám Adidas, které snadno využijete nejen při cestě za sportem, ale i na výletech k rodičům či přátelům nebo pořád, pokud patříte vysloveně mezi sportovní typy a Vás šatník je tvořen většinou sportovními outfity.
Pravdou je, že každý z nás by nejspíš aspoň jednu sportovní tašku mít měl, a tak proč si nepořídit kvalitní sportovní kabelku Adidas.
Tato investice se Vám určitě vyplatí.

Adidas sportovní tašky i kabelky

Pokud potřebujete menší, ale prostornou sportovní tašku přes rameno, mohla by se Vám zamlouvat tato tmavě šedivá se dvěma přezkami. Díky její barvě vypadá i tato sportovní taška elegantněji. A navíc máte vepředu malou kapsičku, do které se Vám vejde ještě další spousty důležitých věcí.

Menší taška určená spíše cestám za sportem anebo kratším cestám a výletům se Vám bezesporu bude také hodit, a to najedenkrát. Můžete do ní naskládat vše nejpotřebnější na víkend a díky dvěma způsobům držení, si můžete vybrat ten, který se Vám zamlouvá víc.
Sportovní tašku obdelníkového tvaru můžete využít například do školy, ale i za sportem. Díky jejímu tvaru se Vám totiž bude hodit k víceru účelům.

Na další elegantnější, přesto pořád sportovní kabelce nemůže nikdo, díky logu Adidas, přehlédnout, že se jedná právě o tuto značku. Její vkusné držení využijí rády dámy, které mají v oblibě nosit tašku na rameni nebo jen tak v ruce.
Na delší prodloužený víkend potřebujete víc oblečení, a tudíž i ve Vaší sporotvní tašce víc místa. Klasickou sportovní, ale velice kvalitní tašku Vám k tomu nabízí značka Adidas, u které i zde oceníte například tvar, dvojí držení i velikost „tak akorát“.
Pokud si potřebujete dát do tašky papíry, na které potřebujete kabelku, kde Vám papíry zůstanou nepomuchlané, pak se Vám bude hodit tato Adidas taška ve stylu školní brašny.


Kabelky Adidas pro rok 2009

Že sportovní kabelky nemusí být jen velké nebo cestovní, Vám může snadno dokázat kolekce sportovních kabelek pro rok 2009.
Zalíbit se Vám může středně velká, jednoduchá taška přes rameno, neobvyklá proužkovaná červeno-bílá nebo malá taška přes rameno i do ruky barvy černé.

Se sportovními kabelkami značky Adidas budete in, i když půjdete za sportem, pojedete na výlet nebo, zajedete jen k rodičům na víkend.
Kabelky Adidas dodají Vašemu sportovnímu outfitu ten správný look!

„Zdroj“: www.adidas.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu