Dámské kalhoty na léto / Kalhoty 2009

Dámské kalhoty na léto / Kalhoty 2009

1. června 2009, kolekce kalhot pro rok 2009, poctivice, kalhoty, Chris Benz, Orsay, H&M, Max Mara, bílé kalhoty, safari styl, kolekce Chrise Benze pro rok 2009, kolekce kalhot, elegantní kalhoty, sportovní kalhoty, kalhoty Max Mara, kalhotové kostýmky, kalhotové obleky pro ženy

Sponzorované odkazy

V létě tvoří velká část našich šatníků sukně a kraťásky. Ale i v teplých letních dnech si přeci s klidem na sebe můžeme vzít dlouhé kalhoty, které přece nejsou jen určené jen dnům chladným.
Jak sami za chviličku uvidíte, na trhu je dnes nespočetně druhů a typů kalhot, nejen střihově, ale také materiálově. A tak si můžete pořídit přesně takové, jaké chcete a jaké jste si vytoužili.
Nejdříve bych se ale chtěla stručně zmínit u o historii tohoto typu oděvu, jelikož je více než zajímavá, a to hlavně pro nás, dámy!

Historie kalhot V historii byly kalhoty jen pánským typem oblečení, které ženy vůbec nenosily. Až o něco později, začaly tento oděv nosit i ženy. A tak si dnes možná vůbec neumíme představit, že bychom kalhoty prostě nosit nemohly.
Zajímavý až komický je původní české slovo pro kalhoty. Samotné slovo „kalhoty“ je totiž převzato z jazyka italského „caligote“. České slovo pro kalhoty zní poctivice.
A tak se spolu pojďme podívat, jaké „poctivice“ si pro nás připravilo léto roku 2009.
Postupně si představíme kolekce kalhot pro rok 2009 od velice luxusních a značek Chris Benz nebo Max Mara, ale také i cenově dostupnější kalhoty, Vámi oblíbených značek Orsay nebo H&M.


Kalhoty z butiků Orsay

Bílá barva je barva, která se v létě prostě nosí. Ve spojení s Vaší opálenou kůží vypadá neskutečně sexy a Vaše opálení ještě více zdůrazní. Proto byste s toutou barvou ani letos neměli šetřit. I toto léto bude jistě opět ve znamení bílých kalhot. Díky této jednoduché barvě, můžete zkombinovat kalhoty s jakoukoliv barvou topu a s odstíny si tak trochu pohrát.
Nebojte se kombinací barev a k bílým kalhotám si pořiďte barevný top i módní doplňky.
Extra budete vypadat i v dalších kalhotách značky Orsay s originálním zapínáním a ukončením. Kalhoty jsou širšího střihu, a díky jejich originalitě Vám je budou všichni tiše závidět. Díky jejich střihu hodí k jakékoliv postavě. Prostě super!
Módní značka Orsay myslí i na formálnější události, a tak pro Vás připravila i tyto béžovo-hnědé kalhoty se svislým proužkem, který opticky zužuje postavu. Kalhoty mají rovný střih, a pokud k nim zkombinujete tu správnou obuv, lodičky, balerínky nebo žabky, můžete si je obléci jak do práce, tak na procházku.
I samotná béžová barva je tento rok velice aktuální. Pokud i Vy jste letos milovníkem safari stylu, určitě by Vám kalhoty v této béžové barvě neměly ve Vašem letním šatníku chybět.


Luxusní kalhoty z kolekce Chris Benz

Kalhoty luxusní značky Chris Benz z kolekce pro 2009 by se daly přiřadit k modelům ležérní elegance.
Volnější střihy, barevné kombinace a ruce v kapsách.
Navnadit na léto v kalhotách se můžete s prvním modelem krásně modrých kalhot, volnějšího střihu s páskem ve stejném materiálu a přezkou ve stejné barvě. Perfektně se k nim hodí právě bílá košile, která outfitu dodává opravdu dokonalý celkový vzhled.
Naprosto letní atmosféra vyzařuje z druhého modelu, tvořeného světle žlutými kalhotami a bílým topem na jedno rameno. Velice jednoduché, přesto famózní!
Jako rebelka budete působit v modelu podobném tomu třetímu. Kalhoty jsou velice podobné těm prvním, přesto díky správné kombinaci a trochu jiné barvě, vypadá tento model naprosto odlišně. Inspirujte se tak kombinacemi, díky kterým budete pokaždé jiná.
Extravagantní střih, výrazná barva a roztržené díry v kalhotách. I to Vám přináší kolekce Chrise Benze pro rok 2009.
Ve výběru kalhot závisí totiž na prvním místě na Vašem stylu. Díky současným trendům, si při správných kombinacích, můžete na sebe obléci totiž cokoliv.


H&M a jejich modely kalhot

Módní značka H&M není oblíbená jen pro jejich dostupné ceny, ale i pro pestrý výběr všech stylů. I toto platí u kolekcí kalhot. Najdeme tu elegantní kalhoty hnědé barvy, které jsou v první polovině užší a pod koleny se začínají rozšiřovat, ale i růžové lněné sportovní kalhoty, které se hodí pro neformální akce a dívčí seance jako jsou pikniky nebo dopolední kafíčka ve městě.
Pohodlně, stylově a trendy působí i další, žluté kalhoty. V kombinaci s ostatním oblečením a bílými teniskami má spíše sportovnější vzhled. Ale nenechte se oklamat. S lodičkami na vysokém podpatku, módním topem a kabátkem, budou vypadat úplně jinak.
Velice společensky působí šedé kalhoty díky jejich širokému střihu, díky němuž Vám nebude horko ani v jednací místnosti bez klimatizace.
Jsou vzdušné, lehké a velice sexy!


Profesionální s Max Marou

Tento rok vsadila světoznámá módní společnost Max Mara na profesionální kalhotové obleky pro ženy v jednobarevné barvě, které bychom Vám chtěly představit i my.
Pokud hledáte kalhoty pro ženy, které musí být oblečeny velice profesionálně a elegantně, pak jste u Max Mary správně.
Střihově jsou kalhoty Max Mara většinou širší, díky čemuž se mohou cítit ženy pohodlně v kalhotovém kostýmku po celý den. Navíc zakrývají problémové partie ženského těla. Skvěle padnoucí saka a topy ve stejné barvě materiálu jen podtrhují kvalitu této značky.
Nechat podnítit se můžete kalhotovými kostýmky ve výrazné žluté, modré nebo více klasické béžové a hnědě barvě.


„Zdroj“: www.hm.com, www.nymag.com, www.orsay.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu