Na nákupy do obchodních domů Peek & Cloppenburg!

Na nákupy do obchodních domů Peek & Cloppenburg!

24. května 2009, P&C, Peek & Cloppenburg, Diesel, Burberry, Hugo Boss, Lacoste, obchodní dům Peek & Cloppenburg

Sponzorované odkazy

Obchodní domy Peek & Cloppenburg nabízejí již přes sto let kvalitní značkové zboží. Historie vzniku této společnosti sahá do roku 1901, kdy James Cloppenburg otevřel v Berlíně první obchod s pánskou módou. V roce 1907 se zaměřuje i na katalogový prodej. Postupně rozšiřuje svá odvětví po celém Německu. Roku 1926 je vytvořeno logo obchodních domů a společnost se začíná zaměřovat na elegantní módu. O deset let později konečně dává prostor i dámským oděvům a opět rozšiřuje místa svého působiště. Ovšem velká expanzní fáze nastává až v šedesátých letech. Jsou postaveny nové domy a ty staré jsou výrazně modernisovány. V letech sedmdesátých se dostávají obchodní domy Peek & Cloppenburg do podvědomí lidí jako dobrá místa pro nákup vysoce kvalitních oděvů. Za hranice Německa se dostávají tyto domy až v roce 1998. Mezi prvními státy jsou: Belgie, Nizozemí a Rakousko.

obchodních domech Peek & Cloppenburg nakoupíte s celou rodinou. Nechybí zde totiž ani dětská móda a ani móda pro dospívající. Můžete tak celou rodinku sladit do jednoho stylu s podobnými doplňky.

P&C si potrpí na kvalitu

Všechny oděvy procházejí pečlivým přezkoumáním, než se dostanou na pulty obchodních domů Peek & Cloppenburg. Kontroluje se nejen originalita původu a kvalita materiálů, ale také zbytkové látky jako je formaldehyd, pesticidy, tvrdé kovy apod. Zkrátka šetrnost k životnímu prostředí a ekologické standarty. Zákazníkům je tak předkládáno zboží opravdu velké kvality. Navíc obchody zahrnují rozmanité spektrum značek a tím i různých stylů. Vyberou si nároční manažeři i milovníci uvolněného sportovního stylu.

Ochutnávka módního značkového oblečení

Elegantní oblečení stojí v čele stylů, které najdete u P&C. Samozřejmostí jsou čisté střihy a kvalitní materiály. Decentní modely vypadají velmi seriózně a společensky. Jsou vhodné pro oficiální schůzky a významné události.

Módní styl zahrnuje nedbale elegantní oblečení, „volnočasové“ kousky vhodné do ulic velkoměsta, které užijete i při méně formálních jednáních. Tento styl povzbuzuje volnost života. Velmi zajímavě působí kombinace kultivovaných a sportovních prvků, díky níž dosáhnete nenuceného a moderního outfitu. Je vhodná zejména pro silné osobnosti, které svým oblékáním dávají najevo svůj životní postoj. Takové jsou například kousky od Burberry.

Boutique styl přináší módu s wow efektem, originální střihy a odvážné kombinace. Jedním tahem z Vás bude sálat extravagance a nezávislost.

Exquisite přináší úchvatné návrhy s nepostradatelným duchem velkých módních krejčovských salónů. Dokonale zdůrazní Vaši osobnost a dodají ji na svéráznosti.

A jaké značky obchodních domech Peek & Cloppenburg nejdete? Třeba volnočasovou a sportovní módu od značky Diesel. Uspokojí dokonale rodinné nákupy. Vyberou si totiž nejen dospělí, ale také děti.

Má lehce sportovně-elegantní nádech a využijete ji při mnoha příležitostech – na procházce, na milostné schůzce, na párty i do zaměstnání, ve kterém není potřeba přehnané elegance.

A nebo vyzkoušejte sportovní styl značky Lacoste. Je vzdušný, svěží, mladistvý a hlavně maximálně pohodlný.

Elegantní, originální a sexy. Oblečení značky Hugo Boss tu má samozřejmě taky své regály. Inspirujte se formálními, společenskými kousky z kolekce Boss Black.

Pokud Vás návštěva obchodních domů Peek & Cloppenburg láká, nemusíte jezdit až za hranice do Německa. V České republice najdete P&C v Praze nebo v Brně.

Zdroj: www.peek-cloppenburg.com

Autorem článku je Martina.B. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu