Roxy do moře i k bazénu / Dámské plavky Roxy 2009

Roxy do moře i k bazénu / Dámské plavky Roxy 2009

19. května 2009, plavky Roxy, Quicksilver, Roxy, dámské plavek pro rok 2009, plavky, bikiny, jednodílné plavky, monokiny, tankiny, plavky 2009

Sponzorované odkazy

Roxy

Módní značka Roxy, oblíbená zejména mezi mladými lidmi, je značkou rozšířenou po celém světě.
Tato celosvětově proslulá značka patři do skupiny společnosti Quicksilver, která byla založena roku 1970 Johnem Lawem a Alanem Greenem v Austrálii. Quicksilver se soustředila zejména na výrobu surfařských věcí do vody, a to zpočátku jen pro pánskou potřebu. Roku 1990 vznikla ale módní značka Roxy, určena pro ženy, která byla nejprve stvořena také jen pro vodu a vyráběla tak ze začátku jen plavecké oblečení. Dalšího roku, 1991, byla společností Roxy představena linie sportovního oblečení pro ženy, poté kolekce denim, linie zimního oblečení, a zanedlouho také i dívčí prkna na surfování. Dnes, po několika letech od založení, je společnost Roxy zaměřena na výrobu oblečení pro všechna roční období, pro různé typy sportu a dokonce i sportovní příslušenství a vybavení třeba pro plavání, surfing, lyžování nebo snowboard.

Jelikož již brzy začne plavková sezóna a my budeme chtít v těch našich plavkách vypadat co nejlépe a sexy, poohlédneme se v tomto článku po kolekci dámských plavek Roxy pro rok 2009.
plavkách značky Roxy budete zářit u bazénu i na pláži, v moři i na lehátku.


Neobyčejné plavky Roxy pro rok 2009

Pokud chcete, aby každý viděl, že stylově nosíte plavky Roxy, pořídit si můžete tyto hnědé s velkými písmeny, které nepřehlédne nikdo. Na jejich základní hnědé barvě jsou totiž písmena této značky zvýrazněna dosti barevně, ale přesto vkusně.

Pokud máte radši plavky světlejší barvy, ale přesto něčím zvýrazněné, vsadit toto léto můžete třeba na tyto také barevně proužkované, které krásně zvýrazní bílou barvu plavek, a ty zase Vaše opálené tělo.

Díky širšímu pasu spodního dílu by se Vám mohl zalíbit model, v tomto případě více romantický. Tyto plavky Roxy s růžovými květy na bílé podkladové barvě s většími trojúhelníčkovými košíčky, Vám vykouzlí opravdu sexy dekolt.


Výrazná budete zajisté také v plavkách Roxy s velikými barevnými kolečky. Plavky mají širší ramínka, která jsou poslední dobou čím dál více oblíbenější.
Pokud přesto chcete plavky typického bikinového střihu, pak tu pro Vás Roxy přichystala například tyto proužkované, vyladěné do tmavších odstínů.
Jestliže máte radši plavky světlejší barvy, nezoufejte a podívejte se na další sexy plavky Roxy podobného střihu, navíc s mašličkou veprostřed horního dílu.


Pokud se Vám líbí plavky, které mají netradiční střih, určitě se nechte inspirovat z dalšího výběru plavek společnosti Roxy.
První dvoje plavky nemají sice žádné košíčky, přesto jsou smyslně elegantní.
Pruh plavek horního dílu lemující prsa v kombinaci s kraťáskovým spodním dílem, je letos trefou do černého.
Pokud si myslíte, že Vám kraťásky u plavek nesluší, vybrat si u Roxy můžete z kombinací s plavkovými kalhotkami normálního střihu nebo z plavek s kraťásky a horním bikinovým dílem se širšími ramínky.


Sexy ve výrazných barvách budete například i v těchto dalších modelech plavek Roxy.
Zeleno-modro-hnědá kombinace prvních plavek Vás třeba zaujme symbolikou pavučiny a následující dva modely například svými různě poskládanými obrazci a výraznými barvami.
Kombinace barev a obrazců u plavek, to je totiž značka Roxy.


Máte rádi dvoudílné bikiny, ale přesto někdy neodoláte elegantnímu šarmu plavek jednodílných? Ani tady Vás Roxy nezklame.
Vybírat můžete třeba z modelů s barevně poskládanými vodorovnými proužků, jejichž ramínka se v zadní části plavek kříží nebo z černých, elegantnějších plavek, která v zadní části připomínají zapínání bikin.


Výběr Vašich plavek z modelů kolekcí Roxy by měl nejspíše záviset na tom, co se Vám nejvíc líbí, ale i na Vašem typu postavy.
Proto neváhejte a běžte si k Roxy vyzkoušet, jaký model sedí nejvíc Vám.
plavkami značky Roxy bude originální, jedinečná i barevná .

„Zdroj“: www.roxy.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu