Gaultier obléká i vody! / Evian v převleku od J. P. Gaultiera

Gaultier obléká i vody! / Evian v převleku od J. P. Gaultiera

23. května 2009, minerální voda Evian, módní návrhář Jean paul Gaultier, Kolekce Haute Couture, Kolekce Pret-á-Porter, láhve Evian od Jean Paula Gaultiera

Sponzorované odkazy

Mezi nejlepší a nejpopulárnější minerální vody na světě se zajisté řadí minerální voda Evian a mezi nejlepší a nejúspěšnější módní návrháře patří francouzský, světově proslulý designér Jean Paul Gaultier.

Už jen myšlenka na spojení těchto dvou skupin je velice exkluzivní, a proto společnost Evian a módní společnost Jean Paul Gaultiera nezůstaly u myšlenky, spojily své síly, kreativitu a smysl pro krásu a vytvořily tuto neobyčejnou láhev minerální vody Evian s designérským návrhem Jean Paula Gaultiera.


Evian je francouzská značka minerální vody, která pochází z několika zdrojů poblíž města Évian-les-Bains, které se nacházejí na jižním břehu Ženevského jezera.
Společnost Evian je ve vlastnictví skupiny Danone Group, což je také francouzská nadnárodní společnost.
Poprvé pronikla společnost Evian na americký trh v roce 1978, kde začala nabízet své produkty v těch nejlepších restauracích a hotelech New York City nebo Hollywoodu.
Minerální vody Evian jsou velice oblíbené a žádané mezi americkými, ale i evropskými celebritami.
I pro láhev značkové vody Evian vytvořil tento šarmantní francouzský návrhář dvě kolekce. Kolekci Pret-á-Porter a Haute Couture. Pojďme se teď spolu na tyto exkluzivní výrobky podívat. Sami si je pak můžete objednat ve vybraných pražských restauracích.


Jean Paul Gaultier Pret-á-Porter Evian

Jedinečná kolekce Pret-á-Porter Evian je speciální edice, která v exkluzivní láhvi nabízí smyslnost doušků prosté čistoty vody Evian. Průzračná lahev je stylově popsána modrými velkými písmeny zobrazující název značky Evian a jméno módního návrháře Jean Paula Gaultiera.
Láhev působí velice čistě a svěže, tak jako chutná její samotný obsah. Oslava i představení této ne zrovna levné láhve byla velkolepá.
Luxus uzavřený ve skleněné láhvi i od známého módního návrháře je něco, co zobrazuje přepych, krásu, chuť peněz a bohatství spojené s kvalitní a božskou chutí minerální vody značky Evian.
Kolekce Pret-á-Porter lahví Evian tak představuje jednoduchou čistou láhev, které si můžete v České republice zakoupit i Vy.


Jean Paul Gauliter Haute Couture Evian

Po edici Jean Paula Gaultiera „Pret-á-Porter Evian“ byla na trhu představena i jedinečná a neopakovatelná Haute Couture kolekce pro Evian.
Jean Paul Gaultier vytvořil pět láhví zahalené do jiskřivého krystalového skla s tou nejluxusnější průzračností . I těchto pět exkluzivních láhví z dílny Jeana Paula Gaultiera je představeno v těch nejprestižnějších hlavních městech světa, kde samozřejmě v první řadě nesmí chybět Paříž, také New York, Tokyo, Londýn, Moskva nebo Melbourne.
Vyrobeny pak byly v proslulé a taktéž luxusní sklárně Baccarat, kde již přes tři staletí dokonale využívají své know-how, dále zdokonalují své precizní znalosti a na světě vytváří jedny z nejdokonalejších, nejpřepychovějších a nejskvostnějších kousků skleněných výrobků.


Láhve Haute Couture minerální vody Evian jsou tvořeny skleněnými propracovanými detaily s vyobrazením vody. To, co vidíte na obrázcích totiž opravdu není voda, ale skleněná dekorace. Mezi touto dekorativní ozdobou tak můžeme najít stékající kapky vody, bublinky i lahev přetékající.
kolekci Haute Couture najdeme také modely skleniček a tácků, prostě luxus a přepych.


Pro zajímavost, po několika přehlídkách těchto skvostných láhví, proběhla i jejich dražba, přičemž výtežek byl věnován projektu, který shromažďuje peníze na podporu ůmluvy Ramsar, která chrání významné mokřady po celém světě.
Jean Paul Gaultiera a skupina Danone Group spolu se svou společností Evian tak napomáhá i v podpoře a ochrany životního prostředí.


„Zdroj“: www.evian.com, www.evianjeanpaulgaultier.com, www.wikipedia.com,

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii nápoje a drinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu