Krásná u rybníku i u moře / Plavky Guess 2009

Krásná u rybníku i u moře / Plavky Guess 2009

27. května 2009, plavky, bikiny, Guess, plavky Guess, dámské plavky Guess, plavky 2009, dámské plavky 2009

Sponzorované odkazy

Sluníčko svítí víc a víc, letní dny ťukají na dveře a Vy začínáte panikařit. Každou chvíli nastane vhodná příležitost vyrazit k vodě a ukázat své přednosti v celé jejich kráse. Jen sehnat okouzlující plavky. Stačí zajít do butiků značky Guess, o překrásné modely tu není nouze.

S Guess proti faldíkům

A že po dlouhé zimě zůstalo nějaké to kilo navíc? Roztomilé plavky s výšivkou Guess mohou být opravdu dobrou motivací, proč na pár týdnů oželet čokoládu a obléci tepláky. I když možná nezhubnete do rozměrů vyzáblé Kate Moss, nevěšte hlavu. Kostnaté modelky už nejsou v módě a nějaké ty barokní faldíky navíc jsou sexy. Navíc záleží jen na Vašem vnitřním pocitu. Pokud chcete alespoň zadeček trochu schovat, zvolte kraťáskový střih. Ale pozor, není zcela vhodný pro menší postavy. Opticky zkracuje nohy a ještě víc rozšiřuje boky. Věřím, že v plavkách značky Guess Vám stoupne sebevědomí o sto procent. Ve stejné barvě si můžete zakoupit i ručník, tuniku nebo šátek a vytvořit tak dokonalý komplet k moři. Ovšem pokud toužíte svůj protějšek okouzlit někde na chatě uprostřed krásné české přírody, klidně „géčka“ oblékněte na opalovačku k rybníčku brčálníčku. Jen do něj raději neskákejte. Za prvé kvůli infekci a za druhé by se Vám mohly plavky poničit.

Stylové, klasické nebo originální?

Značka Guess nabízí jako správný odborník na módu všelijaké tvary, styly i barvy. Jednodílné plavkyuspokojí skromné a méně odvažné povahy. Zakryjí snadno nedostatky a navíc v příjemném materiálu se budete cítit velmi dobře. Využijete je s dětmi na plovárnu i na pláž. Díky jednoduchému klasickému střihu a barevné střídmosti se hodí téměř pro všechny typy postav a věkové skupiny. Rozhodně se však nebojte moderních vzorů. Ať už jsou plavky strakaté nebo květované, toto léto jsou rozhodně trendy. Zkuste třeba puntíčky. Vypadají rebelsky a zároveň něžně. Nebo sáhněte po netradičním střihu jednodílných plavek.

Bikiny odhalují téměř vše a drží jen na úzkých šňůrkách. Objevíte mezi nimi klasické stylové trojúhelníky i odvážnější kousky v různých barevných variacích a střizích. Jsou vhodné zejména pro pobyt u moře – na dovádění ve vlnách i na lenošení u hotelového bazénu. Chcete-li se opalovat nahoře bez, stačí jen zatáhnout za šňůrku.

Trendy jsou velké ozdobné spony a taky křiklavé barvy. Opalování v takových plavkách je hravé a sexy.

Šňůrky bohužel větší poprsí udrží jen stěží. Nezoufejte! Originální střihy a vychytané detaily se najdou i mezi bikinami. Mají silnější vázání za krk a kalhotky jsou lemovány širším pasem. Rozhodně se nezdráhejte kreativity. Vzory jsou opět velmi moderní a vévodí všem věkovým kategoriím.

Zdroj: www.guess.com, www.swimwearexpress.com, www.instyleswimwear.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu