Tezenis pro celou rodinu / Spodní prádlo Tezenis

Tezenis pro celou rodinu / Spodní prádlo Tezenis

26. května 2009, Tezenis, spodní prádlo, punčochové zboží, oblečení na doma, pyžama, plavky, dámské spodní prádlo, pánské spodní prádlo

Dnes je na světě nespočetné množství různých módních značek produkující krásné a kvalitní spodní prádlo. Mezi tyto módní světové značky se v roce 2003 zařadila i další značka zaměřena hlavně na spodní prádlo, značka Tezenis. Módní značka Tezenis zahájila svůj provoz právě v roce 2003 a na trhu zastává díky svým prodejům výraznou pozici. Tezenis má po celém světě okolo 200 prodejen a díky širokému výběru, který svým zákazníkům nabízí, se stala velice oblíbenou, jelikož mezi sortimentem najdeme nejen spodní prádlo, ale také punčochové zboží, pohodlné oblečení na doma, pyžama, košilky a i plavky. A to vše nejen pro ženy, ale i pro muže a děti.

Značka Tezenis je ale oblíbená nejen pro její široký výběr ze sortimentu, ale hlavně také díky příznivým cenám, za které své produkty prodává. Sledovat také můžete různé akce této značky, kterých je opravdu dostatečně a díky nimž Vám v peněžence nezůstane vítr. Spodní prádlo Tezenis a další sortiment si samozřejmě již můžete zakoupit i v České republice, a to například v Praze v ulici Na Příkopě nebo také v obchodním centru Letňany.


Tezenis pro ženy

Módní značka Tezenis vnímá ženy a dívky jako emancipované, nezávislé a silné bytosti, které se potřebují cítit dobře v každém kousku svého oblečení, a zvlášť v tom spodním. Mezi produkty, které v buticích Tezenis pro ženy najdete, patří podprsenky, různé střihy kalhotek, oblečení na doma, sportovní kalhoty, kraťásky i sukýnky, šaty, plavky ale i plážové oblečení.

Pojďme se teď na některé z nich podívat.

Mezi podprsenkami můžete vybírat z těch, které vypadají jemně a působí něžně, jako například tato světle růžovo-fialková, posetá kytičkami nebo hladká podprsenka bez vzoru, ale olemovaná krajkou, který vypadá na těle velice sexy. Odvážněji si budete připadat ve víc krajkovaných podprsenkách s černou barvou, která podprsence dodá větší erotické kouzlo. Pohodlně se budete cítit v bavlněné podprsence šedé barvy, jemně olemovanou bílou kraječkou. Rády nosíte sportovní typy podprsenek? V tom případě by Vás mohla zaujmout tato, v provedení s hezky barevnými proužky. Elegantnější, přesto pořád sportovní je i další podprsenka v odstínu červené barvy s kytičkami.


I mezi kalhotkami si můžete vybrat různé typy. Sexy elegantní, jimž neodolá nikdo, s obrázky, kraťáskové, barevné, vzorované, tanga, vše co jen si žádáte. Líbit by se Vám určitě mohly tyto krajkované v černé barvě s mašličkou veprostřed a ne na lemu, jak je zvykem. Velice sexy jsou i další kalhotky Tezenis také v černé barvě, šňůrkové a s černo-růžovými šňůrkami i po stranách. Sexy a dnes velice moderní a žádané, jsou i krajkované kalhotky v kraťáskovém střihu, a i tohoto střihu máte u Tezenis z čeho vybírat. Velice pohodlné, a dívkami oblíbené jsou i další typy kalhotek, a to kalhotky s barevným potiskem nebo různými vzory. Tak proč nemít na kalhotkách třeba rybičku, nebo nenosit kalhotky s láskou, a to doslova. Pokud zavítáte do butiků této značky, objevíte v jejich kolekcích samozřejmě o hodně více, a to i z dalších kategorií jejich sortimentu.

Tezenis pro muže

I pro muže si značka Tezenis přichystala super kousky. Vybírat můžete z boxerek, mikin, slipů i oblečení na doma. Podívejte se na mix Tezenis pro muže, který jsme si pro sestavily. Vzorované boxerky, vínové plavky na tkaničku, ale i boxerky ve starorůžové barvě olemované zelenou barvou.


Má Váš nejlepší taťka na světě narozeniny nebo mu prostě jen chcete říct, jak moc ho máte ráda? Použijte u toho vtipu a kupte mu u Tezenis kombinaci boxerek a trička v krásné modré barvě s nápisem „Super dad“ neboli super táta. Skvělým ale i praktickým dárkem pro pány jsou i kalhoty na domácí válení. A aby u toho vypadali k světu i sladce, můžete tomu Vašemu pořídit třeba tyto v lehce narůžovělé barvě a se svislými pruhy.


Tezenis dětem

Kolekce pro děti je barevná, veselá a hravá. Obrázky, duhově barevné věci děti naprosto rozzáří. Tak třeba tohle sladké pyžámko ve žluté barvě s obrázkem šneka. A v proužkovaných kraťáscích se Vám díky jejich barvičkám, Váš podklad venku nikam neztratí. Tezenis obléká děti do hezky barevných triček, napříkld do tohoto růžového s třešničkami nebo modrého se slonem. Clapcům se hezky budou určitě nostit chlapecké boxerky s červeným vzorem nebo „dospělácká“ mikina bez obrázků jenom s pruhy. S Tezenis najdete pro děti vše, co líbí Vám i jim.


V buticích Tezenis si spokojeně vybere a nakoupí celá rodina. Od plavek na dovolenou až po pyžama na skladké spaní nebo oblečení na procházky. Barevné pro děti, sexy pro ženy a pohodlné pro muže. Italská módní značka Tezenis, to je synonymum spokojenosti pro celou rodinu.

Zdroj: www.tezenis.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu