Kožené kabelky jsou nutným módním doplňkem / Kožené kabelky

Kožené kabelky jsou nutným módním doplňkem / Kožené kabelky

9. června 2009, kožená kabelka, pravá kůže, kožené psaníčko, Chanel, Prada, Salvatore Ferragamo, kožené kabelky, kabelky 2009

Sponzorované odkazy

Máme jich doma víc než dost a přesto jich nemám hodně, milujeme je a jsou pro nás jednou z věcí, ke kterým máme velmi osobní vztah. Ano, jsou to naše kabelky. Nosíme je na rameni, v rukou, přes rameno, máme různé odstíny, tvary, zapínání i různé velikosti.
Vlastníme kabelky, které jsou vyráběné z různých materiálů. Ale ty nejkvalitnější, ty co nám vydrží nejdéle a neošoupou se, jsou z pravé kůže. Proto bychom měli čas od času investovat do nějakého modelu naší nové kabelky, která se nám líbí a zůstane s námi po nějaká ta léta.
A proto se dnes podíváme na výběr stylových a módních kožených kabelek, které zajisté budete milovat.

Chanel pro opravdové dámy

Na světě bychom potkali málokoho, kdo nezná módní dům Chanel. Již samotný název tohoto módního domu zní velice luxusně. Nechme se inspirovat stylem vysokého stylu a kvality této francouzské společnosti a pojďme se podívat za přepychem pojmenovaný kožené kabelky Chanel. Jsou více než elegantní, jsou to snad i více než kabelky.
První Chanel kožená kabelka v růžové barvě a řetízkem je díky své jemné barvě kabelkou na jaro a léto. A taky, že patří do kolekce jaro a léto 2009.
Plesy, různé akce, důležitá večeře. Takové události se běžně dějí po celý rok a na ně se velká kožená kabelka prostě nehodí. Stačí psaníčko. Kožené psaníčko Vám totiž vydrží díky tomuto materiálu opradu dlouhá léta. Nechat inspirovat se i v tomto případě můžeme Chanel koženým psaníčkem, ve kterém najdeme ještě malou peněženku. Chytré, dokonalé, praktické a nádherné.
Pokud potřebujete někam na rychlo odcestovat a do kabelky si budete potřebovat dát pár věcí, a přesto po celou dobu budete chtít vypadat elegantně, na výběr máte z kožených kabelek větších rozměrů, klasické černé a bílé barvy. Jejich obdélníkový tvar je v současné době žádaným a moderním modelem, a tak můžete být in i na cestách.


Kožená kabelka od Ferragama

Od francouzské společnosti Chanel se dostaneme k blízké Itálii, kde nás čeká další výběr z kožených kabelek, tentokrát u italské společnosti Salvatore Ferragamo.
Zelená barva ve tmavším odstínu na kabelce z metalické kůže je zajímavá nejen díky její barvě, ale také díky jejímu způsob držení.
Šedá kabelka, vespodu ze spletené kůže nebo černá kabelka s přichycenými uchy je správná volba pro všechno.
Jemně zkombinované odstíny bledě modré a lehce narůžovělé barvy je tou správnou šarmantní „Ferragamo“ volbou spíše pro již pro vyzrálé dámy a jejich nadcházející léto.


Kožená krása jménem Prada

Módní, luxusní a elegantní značka Prada je na světě dalším ze známých synonym představující bohatství, přepych a krásu. Kožená kabelka od Prady Vám díky materiálům, propracovanosti nadčasovosti a vydrží navěky.
Pokud máte rádi kabelky větších rozměrů a moderní hnědé barvy, pak se Vám bude zajisté líbit i tato první, kterou si pyšně můžete nasadit na rameno nebo vzít jen do ruky. Díky její prostornosti se Vám do ní vejde, na co si jen snad vzpomenete. Je praktická, stále elegantní a velmi stylová. U další černé kožené kabelky si můžete dokonce vybírat, jestli si ji vezmete přes rameno nebo na rameno. Její moderní nařasení, praktický tvar pro papíry A4 je u této kožené kabelky jen její další výhodou.


Ani letos bychom neměli zapomínat na sexy červenou barvu. Červená kožená kabelka Vás i letos v létě hezky rozzáří a i v tomto případě si můžete vybírat, jak tuto kabelku budete nosit, sportovně přes rameno nebo elegantně na rameni. V každém případě budete vypadat vždy opravdu luxusně.
Poslední kabelkou, kterou si v tomto článku představíme je ** kožená kabelka Prada** opět v módí barvě, o které se dá letos tvrdit, že je hitem mezi barvami. Tato kožená kabelka by Vás mohla zaujmout svým „zmuchlaným efektem“, v horní části stáhnutá koženými šňůrkami s většími rameny. Tato kožená kabelka Prada je správnou volbou pro méně formální příležitosti.


Zdroj: www.chanel.com, www.nymag.com, www.prada.comwww.salvatoreferragamo.it

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu