Odraz slunce v brýlích Chanel / Sluneční brýle Chanel

Odraz slunce v brýlích Chanel / Sluneční brýle Chanel

29. května 2009, Chanel, sluneční brýle Chanel, Coco Chanel, Karel Lagerfeld, sluneční brýle 2009, dámské sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Jak kvalitně a vkusně chránit Vaše oči před slunečními paprsky? Vyzkoušejte nápadité brýle značky Chanel. Splňují veškeré vysoké požadavky módní scény. Různé tvary a barvy, různá tloušťka obrouček, různé styly. Chanel má osobitý nádech zkušené značky, která se drží úspěšně již desítky let na vrcholu. Coco Chanel měla velikou vášeň pro perly. Karel Legerfeld (který v roce 1983 značku převzal), se tímto prvkem inspiroval a užil jej při tvorbě nové kolekce brýlí v roce 2008.

Svůdná kombinace letních doplňků

Do módy se vracejí velké klobouky. Možná naleznete na půdě chalupy obrovský slamák po babičce. To je jen důkaz, že i návrháři stále hledají inspiraci v minulosti. Klobouk zasahující svými rozměry téměř až na ramena se hodí k větším brýlím. Zvolit můžete kulaté i hranaté obroučky – záleží na tvaru Vašeho obličeje. Chanel nabízí modely v klasické černé a hnědé (až bronzové) barvě. Tyto brýle vyzařují osobitý styl, zaměřený na krásu v jednoduchosti a praktičnosti využití.

Menší kloboučky vyžadují o něco menší sluneční brýle. Nevyhýbejte se ani řetízkům, přívěskům a náušnicím. V kurzu je kreativita a především etno styl. Nejen oblečením, ale i pomocí slunečních brýlí můžete dosáhnout živelného vzhledu.

Avšak Chanel zůstává nadčasový, proto se nemusíte bát, že by Vám brýle za pár let zůstaly ležet v šuplíku. Inspirujte se módní ikonou Coco Chanel – drobné kloboučky patřily mezi její oblíbené doplňky. Butiky Chanel nabízejí plné regály originálních kloboučků ve stylu Coco Chanel.

Něžně zahalí Vaše oči bílé sluneční brýle. Uvolněnosti a svěžesti dosáhnete zkombinováním brýlí a barevného šátku. Pestré šátky z kvalitních materiálů jsou součástí kolekce jaro/léto 2009. Vyberete si zejména z pastelových odstínů barev, které se perfektně hodí na dovolenou u moře. Bílé brýle jsou typicky letní, a proto hledáte-li univerzální brýle i do chladnějších dnů, zvolte raději černé nebo hnědé barvy. Ostatně hnědé brýle vypadají k jeansům, béžovému kabátku a hnědé kabelce skvostně. Ideální kombinace pro podzimní počasí.

Sportovní elegance od Chanel

I natolik nonšalantní značka, jako je Chanel, se nezdráhá sportovního stylu. Přesto přináší sluneční brýle s jemnými rysy, které nezastiňují ženský půvab. Zvolte krátké bílé šortky, námořnické tričko, světle hnědé sandály a sportovní typ slunečních brýlí Chanel. Vytvoříte tím svěží letní outfit. A nehledě na sportovní základ budou tyto brýle odrážet sluneční paprsky s naprostou elegancí.

Pokud se chystáte navšívit některou z prestižních přehlídek značky Chanel, nezapomeňte módní doplněk, bez kterého je Karla Lagerfelda vidět na veřejnosti jen málo kdy – sluneční brýle.

Zdroj: www.chanel.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu