Módní styl oblékání Kara Trutnov

Módní styl oblékání Kara Trutnov

2. června 2009, Kara Trutnov, oblečení Kara Trutnov, kůže, kožešiny, kožené bundy, bundy jaro 2009, bundy podzim 2009

Sponzorované odkazy

Tato domácí značka módy vlastní skvělé preference jako je kvalita, luxus, dobré jméno a to u nás i v zahraničí. Vytváří modely pro muže i ženy, avšak náročnějších požadavků, za použití těch nejlepších materiálů, jako je kůže a kožešina.

Kolekce jaro – léto 2009

Pro letošní kolekci jaro – léto 2009 Kara připravila spoustu skvělých modelů. Patří k nim zejména v oddělení dámské módy krátké bundičky různých barev a střihů, se zapínám až po krk, které jsou letos opravdovým hitem. Nezmizela samozřejmě ani dobrá klasika, polodlouhé a dlouhé kabáty.

Pro pány to jsou kožené bundy, ve kterých musí zákonitě každý muž vypadat jako ten pravý gentleman.

Staňte se členem KARAKLUBU

Kara pro své stálé zákazníky připravila plno skvělých výhod. Tyto výhody jsou spojeny se členstvím v KARAKLUBU. Členové mohou čerpat různé slevy na nákupy ve všech značkových prodejnách KARA, členem se může stát každý po splnění základních podmínek, kterými jsou nákup v hodnotě min. 7000,– Kč a vyplnění registračního formuláře, které najdete v každé prodejně, tento formulář odevzdáte a členská karta je vaše.

Speciální služby po vaši spokojenost

Společnost Kara Trutnov nabízí 7 skvělých výhod pro své klienty. Patří mezi ně objednávková služba, její výhody spočívají v tom, že požadovaný model, který si vyberete na internetu si můžete objednat telefonicky přímo v prodejně, bez jakýchkoliv poplatků, nebo povinnosti si objednané zboží zakoupit. Další výhodou je rezervace modelu na určitou dobu, chcete-li si nákup rozmyslet, nechat si poradit od příbuzného, nebo nemáte-li v peněžence zrovna dostatek financí. Prodejní servis, pro opravdu vad, bez ohledu na záruční dobu, za režijní ceny, internetové stránky www.karatrutnov.cz, s přehledem nejnovějších kolekcí pro danou sezónu, pořádaných akcích, případně pracovních nabídek, výměna zboží do 10 dnů, finanční služby, v podobě přijímání všech platebních karet a již zmíněné členství klubu.

A kde hledat nejbližší prodejnu?

Prodejny Kara Trutnov najdete po celém území ČR, a to v Liberci, Teplicích, Chomutově, Chebu, Karlových Varech, Praze, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě, Znojmě, Brně, Olomouci, Ostravě a Zlíně.

Zdroj: www.karatrutnov.cz

Autorem článku je Lucie S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu