Česká móda kvalitně / Taťána Kovaříková profil

Česká móda kvalitně / Taťána Kovaříková profil

3. června 2009, Taťána Kovaříková, Boutique TATIANA, čéská návrhářka, Barbora Nesvadbová, módní návrháři, módní kolekce

Sponzorované odkazy

Návrhářka Taťána Kovaříková

Na českém trhu působí již řadu let nadaná a úspěšná návrhářka Taťána Kovaříková. Její kolekce jsou pro všechny ženy, které mají rády klasické a zároveň stylové oblečení, které má v sobě vždy originální nápad. Taťána Kovaříková si za dobu své kariéry získala uznání, obdiv i stále zákaznice. Mezi nejznámější patří i spisovatelka Barbora Nesvadbová, která pro Taťánu Kovaříkovou nafotila i poslední katalog s kolekcí podzim-zima 08/09.

Pro její individuální a originální přístup k módě je Taťána Kovaříková stále více oblíbená, její Boutique TATIANA najdete v Dušní ulici na Praze 1. Taťána vystudovala Střední školu textilní v Brně, poté se přesídlila do Prahy, kde se začala věnovat studiu scénografie na DAMU. Po ukončení školy a po úspěchu na světovém veletrhu Brno v roce 1994, kde získala ocenění Výtvarník sezóny, se vrhla na vlastní tvorbu a podnikání. Společně s obchodní partnerkou Lucií Řezbovou Blažkovou si založili společnost TATIANA.

Butik TATIANA

Činnost společnosti je zaměřena na vytváření malosériových kolekcí a modelovou tvorbu. Výrazným rysem je důraz na tvar a detail. Modely zvýrazňují rafinovaným způsobem ženskost, v kolekcích vyniká dokonalý střih, materiál a zpracování, díky němuž se modely stávají též nadčasové. Materiály pro kolekce jsou dováženy z Francie, Španělska, Itálie a Německa

Kolekce Taťány Kovaříkové

Popularita značky TATIANA stále roste, důkaz je, že její modely byly v roce 2006 v pořadu Česká Miss, nebo že vytváří kostýmy pro koncertní vystoupení Heleny Vondráčkové nebo pro vánoční koncert Hany Zagorové.

Nová kolekce Tatiany Kovaříkové se jmenuje Black Diamond. Kolekce vychází z jednoduchých čistých tvarů, které nechají vyniknout ženskost – minimalismus s rafinovanými prvky. Barevnost kolekce je temná, vystupují z ní barevné akcenty fialové, růžové a rudé. V kolekci najdete pouzdrové šaty, kostýmy, úpletové šaty, sukně s pásky, volné a přiléhavé topy, flaušové kabáty v délce ke kolenům, krátké bundy, kalhoty několika střihů od cigaretových po široké s manžetami.

Zdroj: http://www.tatiana.cz/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu