Brýle podle francouzského šarmu / Sluneční brýle Dior 2009

Brýle podle francouzského šarmu / Sluneční brýle Dior 2009

4. června 2009, Sluneční brýle Dior, Swarovski, Christian Dior, brýle, dámské sluneční brýle, sluneční brýle 2009

Sponzorované odkazy

Již jsme Vám přinesli několil článků o slunečních brýlích a různých módních značkách, které přinášejí pro rok 2009 nové kolekce slunečních brýlí.
V seriálu o slunečních brýlích, který jsme si pro Vás tento měsíc přichystali, se dnes podíváme za francouzskou značkou Christian Dior. Podíváme se, jaké brýle si pro nás dámy, tato elitní francouzská společnost připravila a necháme se jí pro nastávající sluncem prozářené dny inspirovat.
Dior sluneční brýle jsou luxusním a kvalitním módním doplňkem, který na Vás bude zářit i v těch nejslunečnějších dnech, a proto se nebojte investovat o pár peněz víc a patřit do skupiny luxusních dam, které se mohou pyšnit před ostatními touto okouzlující značkou.


Výběr ze slunečních brýlí módní společnosti Dior

Do sluníčka se v zářivých a teplých dnech můžete s klidem koukat v hnědo-červeno-béžových barvách rámečků slunečních brýlí. Název loga Dior, který je umístěn na nožičce slunečních brýlí, je vyroben z pevného metalického materiálu zlaté barvy, podle kterého každý pozná, že jste Vy tou vyvolenou, která nosí Dior. Navíc Vám tyto sluneční brýle chrání Vaše oři před ostrým sluncem se 100% UV ochranou a tyto Dior brýle dostanete i v originálním Dior pouzdru na sluneční brýle.


Dalším nádherným kouskem ze slunečních brýlí Dior je model, který má barvu slonovinové kosti. Po stranách jsou jemně a elegantně zvýrazněny tyto sluneční brýle pruhy v trochu tmavším odstínu než jsou samotné brýle a i zde u těchto Dior brýlí najdeme na jejich nožičkách po stranách zlatě metalické logo Dior, podle kterého pět každý poznám, že jste Dior dáma. Tyto brýle v odstínu slonovinové kosti Vám nabízí 100% UV ochranu, a tak se o Váš zrak v létě nemusíte bát. I zde k nim dostanete krásné Dior pouzdro.


Módní dům Dior Vám nabízí také klasiku v podobě slunečních brýlí elegantní černé barvy. Brýle jsou módně tvarována s většími sklíčky a obdélníkového tvaru. Stejně jako u předešlých brýlí, nabízejí i tyto 100% UV ochranu a jsou Vám předány v krásném Dior pouzdru. Navíc jsou po stranách těchto luxusně černých brýlí pruhy z paladia a i z tohoto exkluzivního materiálu je na brýlích vyroben i nápis značky Dior.


Vyjímat se mezi ostatními budete zajisté i se slunečními brýlemi v moderních barvách tmavě tyrkysově-modré přecházející do odstínu zelené a béžové. Tento model je díky svým nádherným barvám opravdu okouzlující, a tak pokud máte rády zelenou a modrou, budou pro Vás tyto sluneční brýle tou správnou volbou!
Potrpíte si na extravaganci? A myslíte si, že luxusní módní značky nabízí pouze elegantní věci? Mýlíte se. Přesvědčit se hned můžete u dalšího modelu slunečních brýlí nápadné červené barvy a výrazného tvaru. A tak pokud se rády vyjímáte v davu, jsou pro Vás tyto brýle jako stvořené.


A v červené barvě budeme pokračovat dál. Top-gun brýle, o nichž jsme si již párkrát psali, budou toto léto možná ještě více trendy než byly vloni. Navíc je tento model poset Swarovskiho kamínky. S módní kombinací metalického materiálu a červené barvy budete díky Dioru a Swarovski zajisté tou pravou Top-gun královnou.
Na první pohled se zdá, že další model slunečních brýlí Dior jakoby se skládal jen z hnědých sklíček. Ale kdepak.To díky kontrastu jemně slonovinové barvy, velice nenápadných nožiček se sklíčka slunečních brýlí Dior pouze výrazně vyjímají.


Tmavší růžová barva s „pozlaceným“ proužkem Dior okrouhlého tvaru jsou dalším hitem letošního nadcházejícího léta. Skoro šedivá sklíčka Vám navodí pocit příjemného temna i za těch nejslunečnějších dní. Tyto brýle jsou k dostání i v bílé a černé barvě.
Brýle okrouhlého tvaru, které jsou z jednoho materiálu skla spojeny i nad nosem, mají velmi výrazné nožičky, které mají po stranách originálně znázorněny různé vzory podobající se kytičkám a kolečkům. Tyto brýle se hodí spíše pro ženy, které mají výraznější a větší obličejovou část.


Ve slunečních brýlích od módní společnosti Dior, budete vždy vypadat přepychově a zářit možná ještě víc než slunce nad Vámi. A tak se nebojte investovat do přepychu, který se Vám díky Vašemu pocitu nádhery a luxusu stonásobně vrátí.

„Zdroj“: www.dior.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu