Sluneční brýle Diesel pro rok 2008 / sluneční brýle

Sluneční brýle Diesel pro rok 2008 / sluneční brýle

10. července 2008, Diesel, Sluneční brýle Diesel, Sluneční brýle, Diesel Jeans, Diesel Black Gold, Diesel Kid

Sponzorované odkazy

Slunce praží, teploty šplhají nahoru a vy každý den dumáte nad tím, jaký kus oblečení zrovna vytáhnete ze svého šatníku, aby vám bylo co nejpohodlněji a aby vám to ještě k tomu opravdu seklo. Nicméně neměli byste však také zanedbat své zdraví, a tak kromě opalovacího krému, nesmíte zapomenout na sluneční brýle, které v takto slunečných dnech nejen že ochrání váš zrak, ale navíc vám to s nimi bude i víc slušet. Proto se námi nechte inspirovat. Po slunečních brýlích značky Gucci vám představujeme sluneční brýle pro rok 2008 od italské značky Diesel.

Diesel je světoznámou společností, jež se zabývá výrobou oblečení pro mladé. Proslavila se hlavně díky svým džínům, dnes však nápis Diesel můžeme najít na různých věcech, od oblečení a doplňků přes náramkové hodinky až po parfémy. Firmu založil v roce 1978 Renzo Rosso ve městě Molvena v severní Itálii, tudíž letos oslaví své třicáté narozeniny. Za těchto třicet let se značka Diesel stačila rozšířit natolik, že se dnes prodává ve více jak 80 zemích světa, má 10000 prodejních míst a 50 vlastních butiků.

Popularita značky Diesel tkví v její originálnosti, nekonvečnosti a výjimečnosti. Diesel je originální kombinace stylů a barev, stylizace bez zábran, jasný rukopis a trendy s časovým předstihem a oblečení pro každého. V současné době si můžete vybrat z hlavní kolekce s názvem Diesel, z nové luxusní kolekce Diesel Black Gold, z kolekce Diesel Denim Gallery, jež nabízí limitovanou edici Diesel jeans. Značka Diesel pak nezapomíná ani na ty nejmenší, pro které vytvořila kolekci nazvanou Diesel Kid.

Originální, nekonvenční, výjimečné a stoprocentně kvalitní jsou i sluneční brýle Diesel, které překvapí nápaditostí tvarů a rozmanitostí barev. Sluneční brýle Diesel jsou tu pro ty, kteří jsou styloví a nebojí se být výjimeční. Díky brýlím Diesel můžete vyjádřit, kdo doopravdy jste. Stylově pozvednou váš vzhled i přirozené sebevědomí.

Sluneční brýle Diesel 2008

zdroj fotek: www.diesel.com

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu