Divočina na plovárně – dámské a pánské plavky Ed Hardy 2009

Divočina na plovárně – dámské a pánské plavky Ed Hardy 2009

5. června 2009, Ed Hardy, plavky Ed Hardy, Don Ed Hardy, Christian Audigier, dámské plavky, pánské plavky, plavky Ed Hardy 2009, plavky 2009, bikiny, jednodílné plavky, sexy plavky

Sponzorované odkazy

Don Ed Hardy vdechl kreativní značce oblečení Ed Hardy živého ducha moderního tetování. Motivy a prvky tetování čerpají inspiraci z amerického a japonského světa. Dále je pro jeho tvorbu typický surfařský a motorkářský styl a schopnost perfektně kombinovat moderní a historické prvky. Všechny tyto charakteristické znaky využívá ve svých kolekcích oblečení jeden z největších módních návrhářů současnosti Christian Audigier. Jinak nevypadají ani plavky této luxusní značky.

Anděl s ďáblem v těle i v duši

Andělské a ďábelské zároveň. Takové jsou přesně plavky Ed Hardy. Spojují v sobě nespoutanost, vášeň, rozmanitost a zároveň něžnost a křehkost ženského pohlaví. Tygří hlavy, lebky, rudé rty, nápisy se slovy LOVE a KILL, to vše jsou typické prvky značky Ed Hardy a nechybí samozřejmě ani na nové kolekci plavek pro rok 2009. Některé z bikin jsou ozvláštněny kovovými sponami s písmenem H místo šňůrek.

Ed Hardy se zaměřuje i na jednodílné plavky. Jsou opět velmi mladistvé a kreativní. Tvoří je velmi hluboký výstřih, upevněný mezi prsy kovovou sponou. Záda jsou skoro celá odhalena, a tak i když se jedná o jednodílné plavky, působí svůdně a sexy.

Naopak pro muže představují divoké a originální motivy způsob vyjádření dětského, tvořivého ducha s drsným půvabem mužnosti. Pro jedince, kteří si potrpí na společnost půvabných krásek, přichystala značka Ed Hardy pánské plavky s kresbami zdravotní sestřičky, pirátky a dámou s bujným poprsím. Pro méně nápadité je připravena klasika v podobě tygří hlavy, lebky a srdce.

Dokonalá kombinace plavek s módními doplňky

Ed Hardy nabízí také mnoho nezbytných módních doplňků. Mezi ty nejoblíbenější patří kšiltofky, přívěsky a pásky. Do posledního detailu vyladěni můžete vyrazit za dobrodružstvím k vodě. Pro dámy doporučuji kraťoučké šortky v barvě plavek, velkou tašku, do které snadno schováte opalovací krém, deku a něco na čtení, sluneční brýle a zajímavý přívěsek.

Pánská populace sáhne raději po kšiltovce v tmavších odstínech a s méně romantickými motivy. Vyberte si i kožený obojek na ruku, jen ho nezapomeňte při opalování sundat, ať Vám nezůstane bílý proužek. Bezchybného doladění „plážového outfitu“ docílíte volbou správných bot. Proto si vyšlápněte v pohodlných kotníkových teniskách. 

Ed Hardy je divoká, nespoutaná, mladistvá módní značka, která dokáže bezesporu vyjádřit Vašeho tvůrčího ducha a hravost.

Zdroj: www.donedhardy.com , www.edhardy.cz

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu