Fashion Tips: Červená pro Váš letní šatník!

Fashion Tips: Červená pro Váš letní šatník!

6. června 2009, fashion tips, módní trendy, trendy 2009, červená barva, trendy móda, oblečení 2009, oblečení léto 2009

Sponzorované odkazy

Červená barva ve většině lidí vyvolává představy lásky, vášně, ale i dravosti. Dokonce i vědci potvrzují, že ženy oblečené v červeném se zdají být mužům daleko atraktivnější než v jiných barvách. Takže, dámy, pokud chcete zapůsobit a být sexy, pořiďte si nějaký ten kousek oblečení v této ohnivé barvě, která vám jistě bude i velmi slušet.

Ano, červená je barva, která sluší všem: blondýnkám i brunetkám. Navíc je to barva, která nikdy nevyšla a snad ani nevyjde z módy. Avšak toto léto, kdy zářivým a pestrým barvám rozhodně nesvítí červená, je barva vášně určitě dobrou volbou. A nemusíte se bát, že budete vypadat příliš dravě nebo agresivně, s červenou se můžete vydat jak na party či romantickou večeři, tak i na procházku nebo do práce.

Party time!

Pokud se chystáte na party a chcete být sexy, červená je Vaší jasnou volbou. Avšak pozor, abyste nevypadala příliš výzývavě! Červená je barva velmi výrazná, a proto je s ní třeba nakládat opatrněji. Zvolte tedy například červený delší top, k němu velmi trendy lesklé legíny, rafinovanou koženou bundičku, černé lodičky a samozřejmě nezbytné doplňky jako kabelka, náušnice či náramky. Party bude jen Vaše!

Romantická večeře

Máte před sebou romantickou večeři ve dvou? Chcete být pro svého vyvoleného femme fatale? Oblékněte si červené šaty. Ty podtrhnou Vaši atraktivitu a Vy se tak budete cítit skvěle a neodolatelně. Nezapomentě na doplňky, nejlépe v černé barvě, která se hodí pro romantický večer.

Do práce

Jak už jsem se jednou zmínila, s červenou barvou se musí zacházet opatrněji a tím zvlášť, když se jedná o pracovní oděv. Pokud pracujete v kanceláři nebo kdekoliv, kde musíte vypadat chic, volte červenou například na doplňcích, které dodají šmrnc i té nejklasičtější kombinaci, jako je černá s bílou. Červený širší pásek upoutá na Váš vosí pas, červené lodičky vypadají naprosto luxusně a třešničkou na dortu budou nenápadné a roztomilé náušnice ve tvaru třešní.

Do města

Červená se dá přirozeně nosit při jakékoliv příležitosti i v normální všední den. Pokud se chystáte do města na nákupy, nebo jen na procházku, outfit složený s krásné a vzdušné šifónové blůzy a tmavých úzkých džínů dole mírně rozšířených bude to pravé. Doplňky jsou voleny v teplých přírodních odstínech, jako je béžová na kabelce, či zlatá na sandálkách. Zlaté jsou i náušnice a náramek.

Červená je prostě in a sexy! Tak neváhejte a staňte se na chvíli vášnivou dračicí, famme fatale či jen prostě dámou v červeném, které to hrozně sluší!

Zdroj: www.polyvore.com, Hemera / Thinkstock

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu