Zázračná podprsenka – Podprsenky Wonderbra

Zázračná podprsenka – Podprsenky Wonderbra

8. červen 2009, podprsenka, Wonderbra, podprsenky Wonderbra, spodní prádlo, luxusní spodní prádlo

Historie Wonderbra

Značka oblíbených a světově známých podprsenek Wonderbra se proslavila po světě zejména na začátku 90. let minulého století. I když byl tento samotný produkt s názvem Wonderbra poprvé zaregistrován jako produkt ve Spojených státech amerických roku 1935, byl tento brand založen v Kanadě.

Zakladatel brandu Wonderbra se jmenoval Moses Nadler a byl to zároveň většinový vlastník dámské kanadské korzetové společnosti (Canadian Lady Corset Company).
Již v polovině 60 let společnost Canadian Lady exportovala tuto linii Wonderbra do západní Evropy, Austrálie, severní Afriky, Izraele i západní Indie.

60. léta byla pro značku Wonderbra také důležitá z hlediska feministického, což by nás ženy nemělo nechat chladné. Významné feministky jako Betty Friedan nebo Garmaine Greer, které se mimojiné zajímaly o otázky, co určuje role a vzhled ženy. I toto hnutí přineslo významné změny ve výrobě dámského oblečení, a proto bychom jej neměly zapomenout připomnět.


Okolo 60. let se tato společnost stala v Kanadě známá veřejnosti spíše jako společnost Wonderbra (a to právě díky tomuto produktu).
Později společnost Canadian Lady změnila název na Canadian Lady – Canadelle Inc. a byla prodána korporaci Sara Lee.
V 70. letech se módní linie Wonderbra stala synonymem módní a sexy společností a stala se společností vedoucí kanadskému trhu.

Podprsenka Wonderbra se stala zanedlouho senzací i ve Velké Británii a později i v dalších státech Evropy. Pomalu se v řadě Wonderbra začal vedle jedné podprsenky ve stylu push-up vyrábět celý kompletní sortiment spodního prádla.
Ve většině zemí, kde je Wonderbra známá, představuje a zdůrazňuje tato značka pořádný sexeappeal, ale hlavně také funkčnost a kvalitu.
Podprsenky z řady Wonderbra si chválí na světě tisíce žen a proto i my si představme, jaké produkty si u této značky můžeme pořídit.


U značky Wonderbra si můžete pořídit podprsenky ve stylu Push-up, Maximizer, Strapless, SeamlessLace detail. A protože teď možná nevíte, co jaký název znamená, objasníme si i je.

Podprsenky Wonderbra / Push-up

Push-up podprsenky nebo-li pushupky, jak je lidově nazýváme, má ráda většina žen. Tyto „pushupky“ nám totiž na dekoltu vykouzlí i to, co tam bohužel nemáme.Podprsenky typu push-up umí totiž nadzvednout prsa tak, aby dekolt vypadal sexy, ale přitom naprosto nejpřirozeněji.
Všimnout si zde můžete odlišných tvarů košíčků podprsenek, které právě díky jiným tvarům nadzvednou prsa pokaždé jinak.


Podprsenky Wonderbra / Maximizer

Druh podprsenky Wonderbra Maximizer prsa příjemně stlačí směrem k sobě , a tak pomůže ženám udržet krásný tvar prsou přesně tam, kde to potřebují. Podprsenky, jak sami vidíte, působí naprosto přirozeně, a tak Vám s nimi ani náhodou nehrozí, že by Váš dekolt působil uměle.


Podprsenky Wonderbra / Strapless

Občas potřebujeme podprsenku bez ramínek, a upřímně řečeno, ani ty gelové ramínky nevypadají často u různých svršků dobře.
Proto bychom neměli ve své zásobě spodního prádla podprsenku bez ramínek. Jenže není podprsenka bez ramínek jako podprsenka bez ramínek. Tento typ podprsenky nám musí padnout naprosto přesně, tak aby nám nesklouzávala a aby její nošení bylo naprosto příjemné!
Proto pro Vás Wonderbra připravila i tento druh podprsenky. Navíc u Wonderbry si můžete být naprosto jisté, že Vám podprsenka od nich bude sedět, jako kdyby byla ušita na míru přímo Vám.
I v tomto případě Vám nabízí značka Wonderbra podprsenku bez ramínek, která je zároveň push-up podprsenkou, jako můžete vidět na obrázku vpravo dole.


Podprsenky Wonderbra / Seamless

Podprsenka Seamless je označením pro podprsenku, která je naprosto a krásně hladká. V této podprsence se budete cítit báječně po celý den, v práci na jednání, obědu s kamarádkou v horkém letním dni i na večerní společenské akci v upnutých šatech.
U tohoto druhu podprsenky Seamless navíc můžete objevit spoustu typů podprsenek, podle toho, kterou zrovna potřebujete. A tak si můžete pořídit tuto hladkou podprsenku ve stylu push-up, ale i strapless (bez ramínek).
Tyto hladké podprsenky se Vám budou hodit pod svršky, pod kterými nechceme, aby bylo něco vidět.


Podprsenky Wonderbra / Lace Detail

Značka Wonderbra nám představuje mimo hladkých podprsenek i podprsenky krajkované. Zdobení krajkou (Lace) je velice sexy.
U značky Wonderbra si můžete u jejich produktů vybrat, kde si krajku na podprsence přesně představujete. Na košíčkách, na ramínkách, nebo jako přizdobení.
I u tohoto druhu můžete samozřejmě vybírat z různých druhů, jako je push-up nebo strapless.


podprsenkami Wonderbra se budete díky jejich kvalitnímu materiálu a perfektnímu střihu cítit, jako kdybyste ani podprsenku neměly. S různými druhy a zdobením a výběru barev si navíc u značky Wonderbra vyberete přesně tu pro Vás.

„Zdroj“: www.wikipedia.com, www.wonderbra.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu