Nádech luxusu / móda Balenciaga

Nádech luxusu / móda Balenciaga

13. června 2009, Sluneční brýle, šperky, kabelky, peněženky, Balenciaga, móda Balenciaga, Balenciaga spring/summer 2009

Sponzorované odkazy

Pokud bychom na trhu chtěli hledat nějakou kvalitní značku, která by splnila naše očekávání, chlubila se bohatou nabídkou skvělých výrobků a měla výborné hodnocení, jistě bychom mohli vybírat hned z několika. Jednou z nich by byla i značka Balenciaga.

Balenciaga a její začátky

Začátky a vývoj této značky má na svědomí jistý Nicolas Ghesquie're ve spolupráci s francouzským umělcem Dominiquem Gonzales-Foersterem. V každém produktu značky Balenciaga se snoubí nádech futurismu a toho pravého luxusu, tajemství a objevování přírodních vůní a nálad.

Chraňte si svůj zrak

Balenciaga má ve své nabídce na co jen si vzpomenete. Přichází léto a je potřeba před sluníčkem poctivě chránit náš zrak. To se vám bude dařit mnohem snáz s použitím slunečních brýlí Balenciaga a díky jejich designového provedení nezůstanete bez povšimnutí.

Ani korunka neuteče

K dalšímu patří i úžasné peněženky, v malém skladnějším, nebo velkém pohodlnějším provedení.

Doplněk každé dámy

A abychom to všechno mohly někam schovat, nemůže zde chybět nabídka kabelek, která se pyšní nádhernými barvami a nezapomenutelným vzhledem.** Kabelky Balenciaga** si doslova zamilujete a už nikdy se jich nebudete chtít vzdát.

Boty dělají člověka

Ke každému outfitu patří perfektní boty, protože i ten nejlepší model může špatně zvolená obuv úplně pokazit. Ale tyto botičky vaši osobnost dokonale podtrhnout, pokud se vám tento styl zamlouvá.

Nechejte se oslnit

A jako třešničku na dortu vám představím řadu šperků Balenciaga. Nádherné a luxusní náhrdelníky a brože vám přinesou potěšení z jejich nošení. Lesk a třpyt vás rozzáří a vy budete ozdobou v každé společnosti.

Na oficiálních stránkách www.balenciaga.com najdete všechny uvedené doplňky i spoustu dalších. Pokud že máte svou oblíbenou barvu a podle ní vybíráte i oblečení a doplňky, potěším vás. Dáváte-li přednost klasice bílá černá, stačí najet na odkaz shop by color a hned se dozvíte, jaké kousky v tomto barevném provedení jsou k dostání. V nabídce se nachází černá, modrá, bílá,zelená, růžová a žlutá barva, tak proč toho nevyužít.

Autorem článku je Lucie S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu