Plavky, které neznáte / Monokiny, tankiny, mikrokiny

Plavky, které neznáte / Monokiny, tankiny, mikrokiny

11. června 2009, monokiny, tankiny, mikrokiny, bikini, plavky 2009, léto 2009, plavky léto 2009

Sponzorované odkazy

Monokiny, tankiny, mikrokiny…že vám tyto názvy nic neříkají? Jedná se o různé varianty bikin, se kterými se toto léto určitě setkáte. V článku se s jednotlivými druhy seznámíme a pomůžeme vám zjistit, které budou právě pro vás tou správnou volbou pro letošní letní dovolenou.

Monokiny

Věděli jste, že první monokiny byly vynalezeny, aby odhalily nahá ňadra? Tento styl nosili jak muži, tak ženy. Monokiny vypadaly jako spodní díl plavek, který se natáhnul až nahoru k ramenům. Tento trend se moc dlouho neudržel, protože plavky více odhalovaly, než zakrývaly. Monokiny dneška vypadají zcela jinak a sofistikovaně zakrývají to, co mají. Na tento druh plavek se lze dívat dvěma způsoby: vidíte v nich buď plavky v celku s výstřihy na stranách a na zádech, nebo si představujete, že na sobě máte dvoudílné plavky, které se na břichu spojují v jeden celek. Jedno je ale jisté: jde o žhavý trend sezóny! V monokinách byly na pláži již spatřeny Paris Hilton, Eva Longoria či Jessica Alba. Tento typ plavek je ideální pro hubenější slečny. Pokud máte chlapeckou figuru, pomůže vám zvýraznit ženské křivky, budete tak působit náramně svůdně! Po cestě z pláže stačí natáhnout šortky či minisukni, vrchní díl plavek bude působit jako důmyslný top. Pokud chcete být letos u vody trendy i vy, musíte si minimálně jeden z těchto povedených sexy kousků pořídit!

Tankiny

Tankiny jsou ideální pro slečny, které nechtějí moc ukazovat bříško. Varianty s push-upkou pomohou dotvořit krásný dekolt, se kterým se budete cítit sebevědomě. Tankiny jsou k dostání v mnoha variantách střihů a především vzorů. Čím barevnější a pestřejší vzor zvolíte, tím víc odlákáte pozornost od nedokonalých partií, které se vám podaří pod dlouhým horním dílem plavek schovat. Tento druh plavek je nápadně podobný jednodílným plavkám ale kombinuje v sobě i výhody bikin – např. pokud si potřebujete odskočit, stačí sundat si spodní díl tankin.

Mikrokiny

Jste odvážná? Milujete svoje tělo a ráda jej ukazujete? Jste ráda středem pozornosti a nevadí vám desítky očí na vašem skoro nahém těle? Pokud jste alespoň na dvě předchozí otázky odpověděla ano, mikrokiny jsou tou správnou volbou pro vás! K jejich výrobě se obvykle používá jen dostatečné množství textilie na pokrytí genitálu. Tato minimální spotřeba materiálu ovšem neznamená, že vás budou stát méně než regulérní bikiny. Počátky moderních mikrokin se datují na začátek 70.let, kdy na pláži Venice Beach v Kalifornii vstoupil v platnost zákon zakazující nahotu na pláži. To způsobilo, že si lidé, muži i ženy, začali vyrábět své vlastní mikro plavky, aby tak se obešli novou legislativu.

Zdroje:

http://www.instyleswimwear.com/ http://www2.victoriassecret.com/ http://www.preisroboter.de/ http://fortheloveofshoes.files.wordpress.com/ iStockphoto / Thinkstock

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu