Plavky olympijských borců / Plavky adidas

Plavky olympijských borců / Plavky adidas

11. července 2009, adidas, pánské plavky, dámské plavky, Stella McCartney, sportovní plavky, bikiny, adidas plavky, plavky adidas

Sponzorované odkazy

Pokud při nákupu plavek nedáte primárně na nejnovější módní trendy, ale spíše hledáte vysokou kvalitu a komfort při nošení, nepřehlédněte nabídku sportovních plavek adidas. Dámské plavky adidas jistě oceníte, pokud je pro vás důležité, že jsou pohodlné, rychle schnou a nezničí se. Plavky mají na sobě buď logo trojlístku, který byl zaveden v roce 1974, nebo tradiční tři pruhy. Plavky jsou jednoduché, vysoce kvalitní a jejich design je nezaměnitelný. Pánské plavky jsou většinou decentních barev (mezi barvami se nejčastěji vyskytují námořnická modř, černá, bílá či červená) a klasických střihů. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je velice pohodlný a nemusíte mít strach, že si je na dovolené okamžitě zničíte.

adidas

Společnost založili bratři Rudolf a Adi Dassler, kteří si otevřeli sportovní obuvnické továrny ve svém domovském městě Herzogenaurach, v Německu, v roce 1927. Po značných úspěších s jejich atletickými botami na olympiádách v letech 1928 a 1936 se bratři Dasslerovi vydali v roce 1948 každý svou vlastní cestou: Rudolf založil sportovní značku Puma a Adi začal svému podílu společnosti přezdívat adidas, což byla kombinace prvních slabik jeho jména a příjmení.

adidas pro sportovce

To, že plavky adidas jsou určeny především pro sportovce dokazuje například australský plavecký přeborník Ian Thorpe, který používá na závody adidas již několik let. Nejvíce je zviditelnil na Olympiádě v roce 2000 v Sydney, odkud si domů přivezl tři zlaté a dvě stříbrné medaile. Jeho plavky mají speciální drážky podobné těm, které můžeme nalézt na křídlech letadel a umožňují tak minimální odpor vody při plavání.

¨

adidas a Stella McCartney

Plavky adidas kombinují praktické střihy a funkčnost s moderními prvky. Tento přístup se stal typickým poznávacím znakem společnosti na trhu, ať už se jedná o boty, oblečení nebo atletické oděvy. Ostatně spolupráce s návrhářkou Stellou McCartney je důkazem tohoto přístupu. Kolekce „adidas by Stella McCartney“ byla představena v únoru 2005 a pyšnila se ženským oblečením na sport s nádechem haute couture. Plavky z této kolekce jsou podrobně rozpracované a aerodynamické, patří sem jednodílné plavky s hlubokým výstřihem na zádech, metalické bikiny nebo zajímavé tanga k bazénu či na pláž.

Zdroje: www.adidas.com http://www.pinkfridge.com/…s/adidas.htm http://www.plavkypanske.cz/ http://www.plavkydamske.cz/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu