Komfortní oblečení pro volný čas / Lerros 2009

Komfortní oblečení pro volný čas / Lerros 2009

24. června 2009, Lerros, módní doplňky, spodní prádlo, pohodlné oblečení, Lerros oblečení, sportovní oblečení, oblečení pro volný čas

Sponzorované odkazy

Módní společnost Lerros je úspěšná mezinárodní společnost produkující oblečení pro volný čas jak pro muže, tak i pro ženy. Značka Lerros je silná a rychle expandující společnost, která zákazníkům nabízí pohodlný nákup ve více než 30 zemí a poskytuje jak ženám, tak i mužům své pohodlné a módní oblečení pro celý den.

Mottem této módní společnosti je důvěryhodnost, poctivost a jednoduchost. Společnost Lerros je známá také díky svému prohlášení, že nechtějí, aby jejich móda byla brána jako jakýsi diktát, který určuje módní směry, nýbrž chtějí dosáhnout toho, aby se lidé v jejich oblečení cítili naprosto přirozeně a pohodlně.
A tak Lerros produkuje populární oblečení, které se zákazníkům líbí, a to s tou nejvyšší kvalitou a férovými cenami a klientům navrhuje pohodlný, nepříliš komplikovaný styl a nekomplikovanou módu, která vyzdvihuje jejich personalitu.

Obchody této značky představují milou a velmi přívětivou atmosférou. Butiky jsou sestaveny velmi prostorně, tak že zákazníci mají mnoho místa se v obchodech pohodlně pohybovat.

V roce 1983 poprvé představila značka Lerros kolekci pánských triček, později kolekci pleteného oblečení. Až po několika letech otevřela a spustila značka Lerros systém obchodů. Okolo roku 2003 pakzačala produkovat i kolekce ženského oblečení. Teprve něco před rokem začala společnost vyrábět i spodní prádlo a některé módní doplňky.


Spolu se teď podíváme na kolekci pánského a dámského oblečení pro rok 2009, na módní doplněk v podobě pásků i na kolekci pánského spodního prádla.

Lerros pro ženy

Již na první pohled opravdu vidíme, že snahou značky Lerros je vyrábět hlavně pohodlné oblečení, ve kterém se ženy cítí více než dobře. Oblečení, které netlačí ani neškrábe.
I přesto, že se nejedná o vysoké podpatky a elegantní topíky, představuje Lerros velice moderní kolekci plnou příjemných oblečků.
Najdeme zde různě barevné svršky volnějších střihů, sportovnější kalhoty i džíny pro volný čas.


Přeci jenom elegantnější kombinací Lerros mohou být džíny a bleděmodrá košile, ostře fialové tílko či triko s bílým lemováním okolo krku, či proužkované tričko v podobě námořnického stylu, s moderními trendy tříčtvrtečními rukávy a širším lemováním konce rukávů.


Lerros pro pány

Lerros přichystal také módní pohodlné oblečení i pro muže.
Velice často v kolekci uvidíme kombinace košil a džínů nebo kalhot a různých svršků, jako jsou bundy. Outfity vyzařují spíše sportovním lookem, ale použití některých módních doplňků jako jsou šály, udělají z pánského modelu o trochu elegantnější záležitost.


kolekci Lerros pro jaro a léto 2009 nechybí ani různě jednobarevná trička s límečkem, ale barevná trička bez límečků, ale zato s nápisy.
Pánové si zde dále mohou vybrat džíny, elegantnější svetříky, sportovnější střihy kraťasů s praktickými většími kapsami, které se skvěle hodí na léto.


Pásky značky Lerros

Společnost Lerros vyrábí kromě kvalitního a pohodlného oblečení také pásky.
Vybrat si můžete z několika typů a barev. Kromě kožených pásků zde objevíte i pásky látkové s plochou kovovou sponou, které můžete využít ke sportovním typům kalhot, když zrovna nechcete být pevně opásáni páskem koženým.


Kolekce spodního prádla

Spolu s kolekcí pásků přišla ve stejné době na svět i kolekce spodního prádla. My jsme pro Vás přichystali výběr prádla pánského.
U značky Lerros najdete snad všechny jeho druhy. Slipy, trenýrkyky, boxerky a to ve všech možných variací barev a vzorů.


Módní značka Lerros nabízející komfortní oblečení pro volný čas letos slaví 25. výročí jejich existence.
Zárukou jejich kvality je celková, pořád stoupající, oblíbenost této značky u zákazníků a mezi úspěch můžeme určitě započítat i více než 1200 prodejen s tím nejlepším personálem, jaký byste si jen v buticích u výběru oblečení mohli přát.
Dejte zelené značce Lerros ve Vašem šatníku i Vy.
Lerros Vás za to odmění svým komfortem, kvalitou a pohodlím!

„Zdroj“: www.lerros.cz, www.lerros.de

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu