Letní šaty luxusně! / Letní šaty Guess, Dior a Gucci

Letní šaty luxusně! / Letní šaty Guess, Dior a Gucci

23. června 2009, letní šaty, šaty léto 2009, krátké šaty, koktejlové šaty, minišaty, šaty 2009, luxusní letní šaty, šaty Dior, šaty Guess, šaty Gucci, Dior, Gucci, Guess

Sponzorované odkazy

Léto je tu už dva dny alespoň oficiálně a i když byste se teď při pohledu z okna nejraději zabalila do deky, jistě si uvědomujete, že k létu neodmyslitelně patří letní šaty. Doufejme, že počasí se umoudří a my je budem moci vytáhnout ze svého šatníku, a i kdyby snad ne, určitě je pak plně využijeme na dovolené někde u moře. K takové dovolené například na francouzské riviéře jistě patří letní šaty luxusní, jako jsou například ty značek Guess, Dior či Gucci a které si dnes představíme.

Letní šaty Guess

Značka Guess je u nás velice populární, zejména si ji pak oblíbily ženy pro její krásné kabelky či skvěle padnoucí džíny. Tato americká značka se však nesoustředí pouze na kabelky a na džíny, ale i na jiné oblečení či doplňky. Tudíž nezapomíná ani na letní šaty. Letní šaty Guess jsou opravdu krásné a navíc, jak je u této značky zvykem, i velmi sexy. Guess sází na velmi krátké šatičky, z lehkých a vzdušných materiálů, jako je například šifon či satén, v různých barvách i s různými motivy či potisky.

Letní šaty Dior

Ani značku Dior si nemusíme příliš představovat, všichni jistě dobře vědí, že se jedná o jednu z nejluxusnějších a nejoblíbenějších značek na světě. Pod vedením módního génia Johna Galliana vznikají v domě Dior ty nejkrásnější kusy oblečení, bot a doplňků na světě. Letní šaty Dior jsou naprosto skvostné. Galliano použil ty nejvzdušnější materiály, jako je šifon a hedvábí. Ze vzorů nejvíce vynikají různé variace na zvířecí motivy a puntíky, a to v různých zářivých barvách, nechybí ani letos tak oblíbené volánky a kanýry, které šatům přidávají na rozkošnosti. Na fotografiích níže můžete tedy vidět modely z kolekcí pret-a-porter a cruise 2009.

Letní šaty Gucci

Značka Gucci se soustředí převážně na kabelky, boty a jiné kožené zboží, avšak pod vedením současné hlavní designérky Fridy Giannini vznikají i například sluneční brýle, hodinky, šperky či luxusní oblečení. Nezapomíná ani na šaty. Letní šaty Gucci jsou taktéž ze vzdušných materiálů, avšak na rozdíl od ostatních značek, které jsme si v tomto článku představili, sází na šaty dlouhé. Barvy volí výrazné avšak spíše tmavší, jako je modrá, fialová či zelená. Šaty tak působí velmi luxusně.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu