Nadčasovost osobité značky Pierre Cardin

Nadčasovost osobité značky Pierre Cardin

6. srpna 2009, Pierre Cardin, módní oblečení i doplňky, kosmetika, vůně Tristan&Yseult, vůně Ophelie,

Sponzorované odkazy

Módní značka Pierre Cardin, jejíž název je zároveň i jménem majitele tohoto domu, je značka, která existuje ve světě módy víc než půl století. Pierre Cardin přinesl módu do ulic, vytvořil nový styl pro muže, a svůj provoz oslovil opravdu celosvětově, a to až v Japonsku nebo Číně.
Značka Pierre Cardin zaujímá jednu z vedoucích pozic na místě módního žebříčku. Mimo kolekce oblečení nabízí také kolekce módních doplňků a kosmetiky, ale překvapivě také kolekce nábytku a uměleckých výrobků. Z designérských kousků vytváří Pierre cardin návrhy pro čokoládové krabice, lahvičky parfémů, různých skulptur a nábytků.
Od roku 1981 řídil Pierre Cardin renovaci restaurace Maxim´s v Paříži. O Pierru Cardinovi tedy můžeme hovořit jako o velice úspěšném podnikateli ve světě módy, designu a umění.
O velikosti této módní a designérské společnosti také svědčí fakt, že firma zaměstnává okolo 200 000 zaměs­tnanců.

Za svůj život dostal Pierre Cardin několik ocenění, mezi něž patří například ocenění z New Yorku za interiérové designérství.


Móda Pierre Cardin pro ženy

Móda značky Pierre Cardin se netají svou extravagancí a na svých modelech ji hrdě ukazuje.
Módní kousky oblečení se hodí spíše vyzrálejším ženám, mladší se jimi však mohou lehce inspirovat. Modely oblečení mají specifický střih i tvar a celkově působí velice nadčasově. Právě nadčasovost je také jedním z cílů tvorby značky Pierre Cardin.
Zmiňovanou extravaganci, zajímavé střihy a nadčasovost modelů si můžeme všimnout hned na první trojici fotografií, které nám nabízejí kousky velice elegantních a společenských šatů a kabátek v módní červené barvě, širokého střihu obohacený módním doplňkem v podobě stylového baretu.


Móda znamená pro značku Pierre Cardin součást umění. I tuto vlastnost si nelze nevšimnout na dalších modelech kabátků.
První, s kulatým zakončením spodního dílu, stylově doplněný o lesklý pásek, další opět červený kabátek, ovšem úplně jiného střihu s krátkými a širokými rukávy a velkými černými knoflíky.
Nejzvláštnějším modelem v tom nejlepším slova smyslu je kabátek modré barvy s ostrými šípy na rukávech, vhodný spíše na přehlídková mola.


Elegance pánských obleků Pierre Cardin

Pierre Cardin připravil svou kolekci elegantního oblečení samozřejmě i pro pány. Módní značka Pierre Cardin u kolekce pánských obleků spojila u modelů eleganci a komfort a i když je kolekce obleků inspirována dobou 60. let, nejedná se však vůbec o modely staromódní.
Stylové provedení obleků v podobě skvěle padnoucích sak, užších kalhot, s klobouky či barety, různé střihy kabátků, s velkým stojacím límcem nebo výstřihem do tvaru písmena V, to jsou pánské obleky Pierre Cardin.


Luxus i pro děti

Pierre Cardin se pyšní svou kolekcí určenou dětem. Jedná se o rozkošný luxus v podobě malých elegantních oblečků pro chlapce, roztomilých šatiček a kabátků pro malé dámy, ale i sportovnější typy barevně proužkovaných triček a malých bílých kalhot.


Krásní a voňaví s Pierre Cardin

Pierre Cardin nám mimojité nabízí i kosmetické řady v podobě parfémů a make-upů. Z parfému si můžete vybrat například unisexovou vůni Tristan&Yseult s aroma růže, černého rybízu a pižma, schovanou do exkluzivní lahvičky moderního designu nebo dámskou květinovou vůni Ophelie, obohacenou růžovým dřevem, ilang-ilang, marockými růžemi a egyptským jasmínem.


Na své si mezi výběrem vůní přijdou jak ženy, tak muži, kteří mají rádi smyslnost, hravost a eleganci, vše smíchané v několik nádherně voňavých parfém.
Z líčení si pak můžete vybírat například mezi rtěnkami, tužkami na oči nebo make-upy. Zkrášlete se s Pierre Cardin.


Módní doplňky Pierre Cardin

Cit umění Pierre Cardin se neztrácí ani u kolekce módních doplňků, ve které najdeme luxusní řadu hodinek, náhrdelníků, náramků nebo třeba i kravat. Nic z módních doplňků neztrácí šmrnc a nadhled.


Se značkou Pierre Cardin si mimo šatní skříně a toaletního stolku můžete vybavit i domácnost, a to různými uměleckými předměty, které tato značka navrhuje.
Nevšednost a originalita jsou přesně ta synonyma, které vyzdvihují značku Pierre Cardin do uměleckého a módního nebe, na vrchol mezi další špičkové módní a umělecké domy.
Buďte originální se značkou Pierre Cardin i Vy.

„Zdroj“: www.pierrecardin.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu