Nebojte se ukázat nožky! / Krátké sukně 2009

Nebojte se ukázat nožky! / Krátké sukně 2009

15. července 2009, Sukně, krátké sukně, sukně, minisukně, letní sukně, džínové sukně

Sponzorované odkazy

V čem vypadat více sexy než v krátké sukýnce? Pánové odjakživa obdivují ženské nohy a jejich heslo „čím kratší, tím lepší“ jistě zná kdekdo. Krátké sukně byly, jsou a budou in, a to i letošní sezónu. Co se týče střihů, materiálu a zpracování sukní, módní trendy jsou velkorysé a benevoletní, a tak každá z nás si může vybrat právě takový model, který lichotí její postavě a odpovídá jejímu stylu.

V poslední době se vrátily do módy kárované sukně, které působí mladistvým vzhledem, ale přitom tak sexy. Nejčastěji bývají překládané, ale najdou se samozřejmě i rovné střihy. V barevném provedení se nekladou meze, nejčastější jsou ale černo-bílé a červeno-černé. Inspirace těchto sukní je odvozena od dívčích školních uniforem a opravdu neobyčejně sluší.

Je všeobecně známo, že trendy z minulých let se opět vracejí do současnosti, protože móda se stále opakuje. Proto balónové, pruhované sukně, nebo sukně s květinovými potisky nejsou žádnou výstředností. Naopak, jsou velmi slušivé a jsou přesně to pravé pro letní dny.


A stará dobrá klasika – džínové sukně, ty snad z módy ani nikdy nevyjdou. Hodí se úplně ke všemu,můžete v nich vypadat elegantně i sportovně, díky několika odstínům džínoviny mají různé barevné provedení, najdeme překládané, rovné, s knoflíčky, s řemínky, jednoduše na co si jen vzpomeneme.

Pokud si ovšem říkáte, že sukně, to prostě není nic pro vás, jelikož vašim nožkám nějak zvlášť nelichotí, poradím vám jeden malý trik. Výběr těch správných bot na podpatku nohy opticky prodlouží a zúží a na první pohled vypadají, jako by snad ani nebyly vaše. Někomu sluší více boty s otevřenou špicí, někomu celkově uzavřené lodičky a někomu zase sandálky na jehlách, chce to jen vyzkoušet. Budete se cítit lépe a bude to i vidět. Léto je tady, tak nebojte se dámy a odhalte kousek sebe.

Autorem článku je Lucie S.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu