Skoro letní móda v květnu 2009 na LuxuryMag.cz

Skoro letní móda v květnu 2009 na LuxuryMag.cz

26. června 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, květen 2009, módní trendy

Sponzorované odkazy

Červen už je skoro za námi, ale to nám v žádném případě nebrání se ohlédnout za módou měsíce předchozího, tedy května 2009. I tento měsíc tu totiž byl pro Vás magazín LuxuryMag, aby Vám přinášel ty nejčerstvější novinky ze světa módy, luxusní techniky a životního stylu.

Máj je lásky čas, ale je to taky čas, kdy pomalu ale jistě přichází teplejší počasí a s ním o měsíc později i léto. Tudíž je třeba vydat se na lov letního oblečení, bot a doplňků a abyste to měli jednodušší, připravili jsme pro Vás v květnu množství článků, které Vám mohly býti dobrou inspirací.

Jistou inspirací na léto byl jistě článek o Dámských letních šatech, ve kterém jsme Vám představili nejnovější trendy v této oblasti. V květnu jsme Vám též přiblížili letní kolekci Mango, nadčasové Pinko či rafinované Miss Sixty. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na letní botičky. Letošnímu roku jasně vedou Vysoké podpatky a platformy a jinak tomu nebude ani v létě. Pokud dáváte přednost české klasice, i letos jste se, milé dámy, mohly přesvědčit, že Baťa nabízí opět velice moderní a vkusné sandálky. Společně jsme též v květnu zjistili, že Overaly jsou in a navíc můžou být i velmi sexy.

K létu a slunci taktéž neodmyslitelně patří sluneční brýle. Odhalili jsme Vám trendy v Pánských slunečních brýlích a představili novou kolekci brýlí Chanel. Důležité je též v létě vyměnit parfém. Jelikož těžké a kořeněné vůně působí v tomto období dosti výrazně. Abyste se v letních parfémech lépe orientovali, připravili jsme článek o Dámských letních parfémech, ale i o těch Pánských.

Léto pro nás též znamená čas koupání, a to jak v moři na dovolené, tak i v bazénu či českém rybníku. K této aktivitě je zapotřebí plavek a každá žena si jistě každé léto koupí nové. Pro inspiraci jste na LuxuryMag.cz mohly vidět plavky Roxy či Guess.

Ani v květnu jsme Vám nezapomněli přinést nové zprávy a informace ze světa vysoké krejčoviny. Zajímavou novinkou byla jistě spolupráce Jean Paula Gaultiera s minerální vodou Evian, ze které vzešly nádherné skleněné láhve Evian. Obohacující byl taktéž profil o značce Chloe. Návrháře v květnu opět zastupovali Češi, konkrétně Jakup Polanka a Monika Drápalová.

Věříme, že i květnová nabídka témat Vás uspokojila a že i nadále budete magazínu LuxuryMag věnovat svou přízeň.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu