Plavky nejen pro surf / Plavky Billabong

Plavky nejen pro surf / Plavky Billabong

25. června 2009, Billabong, dámské plavky, pánské plavky, surf, Billabong oblečení, Billabong plavky, Roxy, plavky 2009

Sponzorované odkazy

Oděvní značka Billabong vznikla v Gold Coast v Austrálii roku 1973. Za zakladatele se považují surfingoví nadšenci Gordon Merchant a jeho společník Ren. Z počátku to neměli jednoduché, surfařské šortky se kterými začínali navrhovali doma, vyráběli je na kuchyňském stole a pak rozváželi po místních surfařských obchodech, kde se je snažili prodat. Ovšem plavky se stali velice rychle populární především díky svojí vysoké funkčnosti a odolnosti při sportech, ke které přispěla unikátní technika trojitého prošívání vyvinutá Gordonem.

Výraz billabong znamená v překladu klidnou hladinu, nebo také slepé rameno řeky. Společnost vystupuje pod sloganem “Jenom surfař zná ten pocit!”. I díky tomu jde Billabong nejvíce na odbyt v Austrálii, Novém Zélandu, Severní Americe, Jižní Africe či v Brazílii, kde je tento sport velmi populární. Firma kromě pánských a dámských plavek a vybavení na surf vyrábí oblečení, spodní prádlo a doplňky, převážně ve sportovním stylu.

Kolekce letních dámských plavek od Billagong je opravdu pestrá. Nalezneme zde různé střihy, ale ve velké většině se jedná o pestrobarevné bikiny. Billabong je značka, která rozhodně nenudí, každé plavky mají naprosto jiný vzor a výběr je opravdu široký, vyberou si i ti náročnější. Několik bikin lze nalézt i v limitované kolekci Second Summer 2009. Jedná se o romantické vzory a potisky, které z vás udělají roztomilou slečnu.

Co se pánských plavek týče, může vás zaujmout jejich neobvyklá pestrost, neotřelost a originalita. Nejsou ovšem rozhodně určeny konzervativním typům, kteří jsou neradi ve středu pozornosti. Vybírat si také pánové mohou od plavek délky po kolena až po velmi krátké šortky.

Plavky od Billabong si můžete objednat v e-shopech, ale také je seženete ve většině českých skate shopů a surf shopů. Cenově se řadí do střední cenové kategorie.

Zdroje: http://billabong.com/ http://www.plavky.biz/ www.billabonggirls.com

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu