Určeno speciálně mužům / móda Camel Active 2009

Určeno speciálně mužům / móda Camel Active 2009

28. června 2009, Camel Active, módní doplňky, pánská móda, pánské oblečení

Sponzorované odkazy

Značka Camel Active je módní značka určena jen mužům. Již od 70. let nabízí její sortiment mužům pohodlnou a zároveň elegantní módu. Její výrobky se staly celosvětově oblíbené, a to díky kvalitě i komfortu, který poskytuje nejen řada oblečení Camel Active.
Jako první se značka ve výrobě orientovala na Camel Boots, pak přišla na trh i s Camel Collection, poté s taškami Camel Bags a nyní umožňuje mužům pořídit si i nejrůznější módní doplňky, v podobě hodinek, brýlí, pásků, čepic a jiných produktů, ke kterým se v tomto článku dostaneme.
A to vše spojila pod „jednu střechu“.V roce 2000 totiž sjednotila tato značka všechny své jednotlivé řady s jejími produkty v jednu a dala tak za vznik značce nesoucí název Camel Activ.

Oblečení značky Camel Activ nejen dobře vypadá, ale je navíc vyrobeno z těch nejkvalitnějších a odolných materiálů, díky nimž se muži mohou cítit v tomto stylovém oblečení tak pohodlně, jak jen je to možné.
Již samotný název této značky nám napovídá, že je móda určena pro muže aktivní, kteří ví, jak umí využít každou sekundu svého dne a chtějí se u toho cítit jako v bavlnce.


Muži mohou nakupovat produktyCamel Active ve více než 50 zemích a 9000 obchodech. Díky Camel Active clubu, který nabízí svým zákazníkům věrnostní kartu, získáte při nákupech nejrůznější slevy a můžete se výhodně zúčastnit i určitých akcí.
Nyní Vám tato společnost dává možnost používání věrnostní kartu bene+, která zákazníkům poskytuje větší rozmanitost věrnostního programu.


Camel Active na léto

Pro letošní jarní a letní sezónu si značka Camel Active připravila pro muže na výběr z produktů, které jsou inspirovány krajem Střední Ameriky.
Muži si mohou přijít na své u modelů triček v kombinaci s oblíbenými kostičkovanými košilemi, pro chladnější dny mohou vybírat z teplejších bund různých barev některé ozdobené barevnou šálou, v horkých dnech se mohou obléknout do elegantnějších polo triček či košil s krátkými rukávy v kombinaci s kapsáčovými kalhoty. Na outfitech můžete všimnout také použití módních doplňků, jako jsou pásky, šály, hodinky či tašky.


Kolekce již na podzim a zimu

Módní a komfortní značka Camel Active neotálí a i když léto ještě ani pořádně nezačalo, již nám představuje svou kolekci pro nadcházející podzim i zimu. Kolekce na podzim a zimu roku 2009/10 „West East Scout“ je inspirována zeměmi Dálného Východu a Japonska.
V kolekci najdeme například teplé svetry s různými pletenými vzory, košile a sportovně elegantní bundy. Časté jsou kombinace svršků s džíny.


Svou speciální linii na podzim a zimu má i kolekce obuvi. Najdeme zde třeba pohodlné polobotky nebo vysoké kozačky kombinované s úpletovým materiálem.


Prodejny Camel Active v České republice

Oblečení i módní výrobky Camel Active si lze pohodlně nakoupit i v některých městech České republiky, a to v Praze v obchodních centrech Letňany, Šestka, Arkády Pankrác nebo v Českých Budějovicích v obchodím centru Igy či v CA Store Brno. Prodejní místo Camel Active je také v Pardubicích.


„Zdroj“: http://www.camelactive-wear.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu