Dostupná britská móda / Next oblečení

Dostupná britská móda / Next oblečení

27. června 2009, Next, oblečení, léto, topy, klobouky, kalhoty, letní oblečení, Next oblečení

Sponzorované odkazy

Britská značka Next nabízí široký výběr stylového a kvalitního oblečení, obuvy, doplňků a vybavení domácnosti. V únoru roku 1982 byl otevřen první obchod dámského oblečení a na konci června téhož roku se tento počet rozrostl na 70. O dva roky později odstartoval prodej pánské módy, dětské oblečení se začalo vyrábět roku 1987 a postupně se obchody Next rozšířily po celém světě. Next distribuuje své produkty prostřednictvím tří hlavních kanálů: Next Retail – nákupní řetězec, který se skládá z více než 480 obchodů v Británii a Irsku, Next Directory – katalogy a mezinárodní webové schránky, které mají více než 2 miliony aktivních zákazníků a Next International, který zahrnuje více jak 140 obchodů v zámoří. Sortiment značky Next dováží z Anglie spousta českých firem, které nabízejí tyto oděvy převážně prostřednictvím internetu. V rámci letní kolekce 2009 nabízí Next mnoho zajímavých stylů, ze kterých si vybere každý. Pojďme si je představit.

Ležérní móda

Pokud hledáte praktické a pohodlné oblečení na pláž, určitě vás nadchne kolekce Beach house, která nabízí trička, kraťásky a mikiny světlých barev a měkkých materiálů.

Pokud máte ráda barvičky, zaujmou vás kousky z kolekce Colour the Summer. Vybarvěte si svoje léto a udělejte si radost barevným tílkem či šatami Next z této kolekce.

Naval style (Námořnický styl) k létu neodmyslitelně patří a pruhované tričko se hodí na každou party u vody či ještě lépe někde na jachtě.

Way out West je kolekce inspirující se divokým západem. Jedná se o ležérní styl, který vám dopomůže k image sexy kovbojky, se kterým se rozhodně neztratíte v davu.

Společenská móda

Indiánské léto obsahuje volné dlouhé topy s výraznými. Tyto topy jsou z lehkých a vzdušných látek, tudíž jsou na léto ideální.

Pokud hledáte jednoduché a jednobarevné svršky, určitě si vyberete z kolekce Monochrome, která nabízí elegantní topy převážně v tmavých barvách. Jednoduché bílé kalhoty či šortky se perfektně hodí na letní barbeque s přáteli či party u bazénu.

Kolekce s názvem Fairytale (Pohádka) obsahuje romantické letní svršky pastelových barev, ve kterých se budete cítit jako princezna.

K létu neodmyslitelně patří šaty různých stylů a délek. V kolekci Dress it up naleznete nádherné šaty zvýrazňující ženské křivky, ve kterých se budete cítit krásně a sebevědomě.

Oblečení pro formálnější společenské akce nabízí kolekce Occasionwear, která obsahuje jak elegantní šaty tak kalhotové kostýmky.

Pokud byste si v létě měla obohatit šatník jen o jeden doplňek, pořiďte si kloubouk. Klobouky Next rozhodně zaujmou svojí originalitou, navíc vás také ochrání před pronikavým letním sluncem.

Zdroje:

www.next.co.uk www.modablog.cz

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu