Plavky Calzedonia – to pravé nejen na italskou riviéru

Plavky Calzedonia – to pravé nejen na italskou riviéru

2. července 2009, plavky, plavky 2009, plavky Calzedonia, Calzedonia, plážové oblečení, Gisele Bundchen

Sponzorované odkazy

Na našem webu jste mohli vidět již plavky různých značek, dnes se spolu ale podíváme do slunné Itálie, jenž je domovem značky Calzedonia, kterou jste na našem webu již mohli několikrát spatřit.

Společnost Calzedonia

Calzedonia vznikla již v roce 1986 v severo¬i­talské Veroně s účelem rozjet podnik, který by se specializoval na prodej punčoch a plavek pro ženy, muže i děti. Dnes, po více jak dvaceti letech, se tato společnost může chlubit více jak 1100 obchody po celém světě, a to od Portugalska přes rodnou Itálii až po Rusko či daleké Mexiko. Obchody Calzedonia můžete najít taktéž v České republice. Z těch několika míst vyjmenujme Centrum Chodov a Obchodní centrum Letňany v Praze nebo Galerii Vaňkovku v Brně. Popularita a úspěch italské značky Calzedonia se značí také v jejím obratu. Vždyť za posledních deset let stoupl ze 77 milionů na 600 milionů euro. Za tímto finančním úspěchem stojí hned několik faktorů. Za prvé, Calzedonia nabízí opravdu široký sortiment produktů, za druhé, klade důraz a dbá na to, aby kolekce odrážely vždy ty nejnovější trendy a za třetí, Calzedonia dbá na vyvážený vztah mezi kvalitou a cenou. Tyto všechny charakteristiky zaručují společnosti schopnost uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Gisele a Calzedonia

Letošní tváří plavek a plážového oblečení Calzedonia se stala slavná brazilská modelka Gisele Bündchen. Ta společně se slavným fotografem Mattem Jonesem nafotila krásné fotky. Plavky, které Gisele předvádí jsou samozřejmě velmi sexy, rafinovaně řešené a navíc si je můžete vybrat v různých barvách. To samé platí i plážovém oblečení, kterému Gisele propůjčila tvář. Jedná se o tuniky, topy i šaty. No jen posuďte samy!

Plavky Calzedonia 2009

Vedle kolekce, jež předvádí Gisele, má Calzedonia i svou klasickou kolekci plavek, jež rozdělila do několika tématických řad. Řada Hippie Holidays, je jak z názvu vyplývá, ovlivněna hippie prvky, tedy v ní můžete vidět veselé barvy nebo třeba batiku. Bikini adventure přináší bikiny v přírodních barvách, jako je hnědá, bílá či jejich kombinace, a taktéž tyrkysová. Beach is Chic pak můžeme vidět i plavky jednodílné, které ovšem nepostrádají na rafinovanosti, ba naopak. Vedou opět přírodní barvy, jako je bílá, odstíny hnědé, zlatá nebo také černá. Vše v elegantních a chic střizích.

Hippie Holidays

Bikini Adventure

Beach is Chic

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu