Stylová klasika, to jsou sluneční brýle Gucci

Stylová klasika, to jsou sluneční brýle Gucci

3. července 2009, Gucci, sluneční brýle, léto 2009, luxusní brýle, Eva Longoria, sluneční brýle 2009, Gucci brýle

Sponzorované odkazy

Sluneční brýle značky Gucci nejsou pro každého. Jsou pro osobnosti, které mají styl, umějí tento skvostný doplněk hrdě nosit a dokáží jej sladit se zbytkem outfitu. Gucci kolekce brýlí pro jaro/léto 2009 obsahuje směsici různých stylů, od retro, starších až po moderní, svěží styly. To lze například pozorovat na oživení mnoha klasických stylů, jako jsou například letecké brýle (styl Top Gun). Pánská i dámská kolekce vždy naplňuje módní vize Gucci.

Gucci sluneční brýle patří sice do vyšší cenové kategorie, ale jedná se o skvělou investici, které určitě nebudete litovat. U těchto luxusních značkových brýlí si můžete být stoprocentně jisti, že váš zrak bude pefektně ochráněn před pronikavými slunečními paprsky, a také že jako módní doplněk dlouhou dobu nevyjde z módy. Značka Gucci je jednoduše zárukou velice kvalitního zboží. Luxusní sluneční brýle Gucci pomohou dotvořit vaši osobitou image, značka Gucci je totiž ztělesněním vysoké elegance a vytříbeného vkusu. Všechny výrobky Gucci jsou ve znamení střídmosti a jednoduché krásy, luxusní materiály jsou samozřejmostí, velký důraz je kladen na každou fázi technologie výroby.

To, co činí brýle Gucci nezaměnitelnými je logo na nožičkách brýlí, které může mít hodně provedení. Platí, že čím větší a výraznější, tím noblesněji budou brýle působit na vašem obličeji. Překrývající se velká písmena G patří mezi nejoblíbenější. Při výběru brýlí je důležité zvolit kromě správného tvaru také velikost skel. Masivní skla zakrývající půlku obličeje vám dodají dávku anonymity a tajemného stylu, budete s nimi za hvězdu. Možná i díky tomu jsou tak oblíbené u hollywoodských celebrit. Mezi největší fanynky brýlí této značky rozhodně patří herečka Eva Longoria, kterou známe ze Zoufalých manželek. Eva se pokaždé obléká velmi stylově a trendy outfit umí doladit těmi správnými Gucci obroučkami.

Dámské sluneční brýle Gucci jaro/léto 2009

Pánské sluneční brýle Gucci jaro/léto 2009

Zdroje:

http://www.gucci.com/ http://designer-sunglasses-trend.blogspot.com/ http://www.bryleslunecni.cz/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu