Ozdobené léto / Letní dopňky 2009

Ozdobené léto / Letní dopňky 2009

5. července 2009, letní doplňky 2009, klobouky, kšiltovky, náhrdelníky, šperky, šátky, doplňky do vlasů, deštník

Sponzorované odkazy

Doplňky jsou zpestřením každého outfitu a ke správnému letnímu oblečení patří bezesporu stylové letní doplňky. Jak ale zkrášlit svůj letní outfit? A čím?
V tomto článku se podíváme za doplňky, které bychom si mohli na letošní léto pořídit a dodat svému looku ten správný letní šmrnc.
Podíváme se tak na trendy kšiltovky a letní, nejen plážové, klobouky, na korálky či šperky na krk, letní lehké vzdušné šátky okolo krku i na deštníky proti letním bouřlivým lijáků a dešťům.


Nezbytný letní klobouk

Lehký vánek, procházka okolo moře nebo městem, piknik v trávě, kafíčko na zahrádce. Jak skvěle by se k těmto typicky letním aktivitám hodil slaměný klobouk. Nechat inspirovat se můžete následujícími typy, ve kterých budete vypadat rozkošně i sexy.
Klasickým slaměným kloboukem v létě nic nezkazíte, ba naopak. Tento klobouk má krásnou přírodní barvu, která bude opět i letos velice in. Romanticky působí i zvlněný okraj a provázek z přírodního materiálu se zdobením okolo klobouku.
Světlejší klobouk buřinkového typu s pestrou mašlí, která tomuto klobouku světlé barvy dodává příjemný výraznější kontrast.
A u barev zůstáváme i u dalšího klobouku, tentokrát barvy růžovo-červené s žíhaným efektem nebo u dvojbarevného klobouku, jehož vrchní část je zbarvena do růžova, dolní do vínova.
Samozřejmě, že v sortimentu klobouků najdete mnoho druhů barev i tvarů, a tak záleží hlavně na Vašem vkusu.


Sportovní kšilty

Pro ty, kteří spíše holdují sportovnějším outfitům, připravili jsme kromě klobouků i kšiltovky různých střihů.
Trendy bude zajisté béžová kšiltovka vojenského střihu. Více sportovní typy uvítají pouze kšilt, který se skvěle hodí jak k bazénu tak i třeba na plážový volejbal. Dívčí kombinace barev růžové a bílé jsou zároveň pro toto léto znamenitou volbou odstínů.
Kombinaci barev a různě střižených kšiltovek si můžete všimnout i na následujících modelech. Zároveň byste si měli dávat pozor na to, jaký tvar a velikost kšiltovky se hodí Vám.


Šátky nejen na zimu

Není vůbec pravou, že šátky a šály se nosí jen v zimě. V létě jsou šátky naopak možná ještě větším zpestřením. I zde budou letos hitem různě barevné a veselé odstíny.
Navíc si je nemusíte vázat jen okolo krku, ale zkusit si můžete ovázat kratší šátek okolo zápěstí nebo ho samozřejmě použít i jako čelenku.
Na následujících modelech šátků se můžete podívat, jakými pestrými vzory a barvami se můžete nechat toto léto oslnit.


Letní doplňky do vlasů

Kdy jindy lépe využít krásné doplňky do vlasů než v létě? Nevadí nám odhalená ouška ani čepice na hlavě. Navíc si i zde můžete pohrát s barevnými kombinacemi Vašeho outfitu a módních doplňků.
In budou opět různě zdobené čelenky, kterými můžete lehce shrnout ofinu i vlasy. Některé čelenky jsou prakticky doplněné i zadní gumičkou to proto, aby Vám na hlavě lépe držely.
Ani gumičky nemusí být úplně obyčejné. Stačí když se rozhlédnete po gumičkách, které jsou ozdobeny různě barevnými a květy . Podle decentnosti a příležitosti si je pak můžete pořídit s malými nebo velkými ozdůbky, ale to už však záleží jen a pouze na Vás.
Ani sponky nebudou v létě nepotřebné. Jedna sponka ve vlasech dodá Vašim rozpuštěným vlasům úplně jiný vzhled.


Náhrdelníky i korálky

Zlato vypadá na ženách pořád stejně krásně již po staletí. A ani léto 2009 nebude výjimkou.
Pořídit si na toto léto můžete náhrdelník, který se skládá z více přívěsků a nádherně se bude vyjímat v létě na Vaší snědé kůži.
Naprosto letně působí náhrdelník v podobě třešniček s 14karátovým zlatem a tyrkysové korálky, jejichž barva vypovídá v létě sama za sebe.
A co takhle zkusit náhrdelník s netradiční mozaikou a různě zbarvenými sklíčky?
Příznivci stříbrných šperků pak třeba uvítají letní „zaláskovaný“ náhrdelník ve tvaru srdíčka.
Výrazné tvary, pestré barvy a nápaditost. Přesně takové náhrdelníky budou v létě 2009 trendy.


In i v bouřce

K vysokým letním teplotám patří i pořádně bouřlivé lijáky a deště. A tak proč si na tyto bouřky a deště nepřipravit i stylový deštník?
In budou deštníky veliké a průhledné. Pokud se ale opravdu bojíte rozbouřeného nebe a pohled na nebe skrz průhledný deštník Vás děsí, pořídit si můžete například deštník, který Vám nad hlavou vykouzlí obrovský růžový květ. S takovýmto deštníkem Vás nikdo nepřehlédne ani z opravdové výšky.

„Zdroj“: www.shopstyle.com, www.umbrellas.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu