Exkluzivně: Jimmy Choo pro H&M!

Exkluzivně: Jimmy Choo pro H&M!

7. července 2009, H&M, Jimmy Choo, Jimmy Choo boty, Jimmy Choo pro H&M, Jimmy Choo for H&M

Sponzorované odkazy

Určitě jste již zaznameli, že populární švédská značka oblečení H&M často spolupracuje na svých kolekcích s různými celebritami či osloví známého návrháře, aby pro značku vytvořil speciální kolekci, která, ač je od slavného návrháře, nestojí o moc více než běžná kolekce H&M. Ještě jsme se ještě skoro „nevzpamatovali“ z té nádherné kolekce, kteoru pro H&M vytvořil Matthew Williamson a hned tato švédská značka oznámila další hvězdnou spolupráci. Tentokrát je to však opravdu velké! Na podzim si totiž budem moci v obchodech H&M koupit boty od jednoho v současnosti z nejslavnějších a nejprestižnějších návrhářů obuvi – Jimmyho Choo.

Jimmy Choo je londýnský mistr, jenž je původem z Malajsie a v současné době jsou jeho boty považovány za absolutní top a nejedna celebrita již kouzlu botám od Jimmyho Choo podlehla. Není tedy třeba moc připomínat, že boty Jimmyho Choo jsou taktéž velmi drahé (od 600 dolarů výše). Avšak právě H&M nám je na podzim nabídne za neuvěřitelně přijatelné ceny, a to od 99 do 299 dolarů. Ve srovnání s běžnou cenu těchto bot je to tedy pakatel.

Ze spolupráce značky H&M a Jimmyho Choo však nevzejdou pouze překrásné boty, ale také exkluzivní kabelky, oblečení (tílka, topy), a doplňky. Ani muži nepřijdou zkrátka, Jimmy Choo a H&M nabídnou speciální pánské doplňky.

„Zbožňujeme boty a kabelky Jimmyho Choo. Jsou okouzlující a sexy“, řekla Margareta van den Bosh, módní poradkyně H&M a dodává: „Tato spolupráce je obzvláště vzrušující, protože je to naše první designérská kolekce obuvi. Je to radost, moci nabídnout našim zákazníkům high-fashion boty a kabelky excelentní kvality.“

Tato exkluzivní kolekce, jež bude obsahovat boty, kabelky a doplňky jak pro ženy, tak pro muže, bude k dostání pouze ve 200 obchodech H&M po celém světě, a to od 14. listopadu tohoto roku. Doufejme, že je v tomto čísle zahrnut i ten pražský, a tak se i my dočkáme svých botiček od Jimmyho Choo.

Zdroje: http://www.shoeblog.com/…choo-for-hm/ http://www.vogue.co.uk/

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu