Letní móda v červnu 2009 na LuxuryMag.cz

Letní móda v červnu 2009 na LuxuryMag.cz

10. července 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, červen 2009, módní trendy, letní móda, letní oblečení

Sponzorované odkazy

Měsíc červen nám přinesl léto a tím pádem jste v tomto měsíci mohli vidět spoustu letně zaměřených článků i na LuxuryMag.cz, magazínu, jenž mapuje aktuální trendy nejen ve světě módy, ale i techniky a lifestylu.

Nejvíce letním kusem oblečení jsou samozřejmě plavky a těm jsme v uplynulém měsíci věnovali na našem webu hodně prostoru. Hned pátý červnový den jsme Vám představili Plavky Ed Hardy pro letošní sezonu, které opět hýří barvami a charakteristickými motivy z dílny Christiana AudigIera, k nudným plavkám však určitě nepatří ani ty od Marca Jacobse či Plavky Billabong. Nezůstali jsme však jen u představování různých značek plavek a nechali jsme Vás nahlédnout i do Historie bikin či udělali jasno v tom, co jsou Monokiny, Tankiny a Mikrokiny.

V šatníku žadné ženy či dívky by přes léto neměly chybět tak praktické a krásné Tuniky nebo letos tak oblíbené a trendy Úzké džíny. Ve speciálním článku jsme Vás inspirovali ke koupi Letních kalhot a kraťásků a opět zopakovali tak známý, ale mnohdy opomíjený fakt, že Červená je sexy a určitě by se ve vaší garderobě měla vyskytovat. Již mnohokrát jsme na našem webu psali o letních šatech, tentokrát jsme Vám však představili Letní šaty luxusní. Wonderbra to je zázrak ve spodním prádle, o kterém jste se taktéž na LuxuryMag mohli v červnu mohli dočíst. Nezapomněli jsme ani na doplňky: Sluneční brýle Dior, Kožené kabelky nebo jedny z nejluxusnějších hodinek na světe Rolex.

I v červnu jste na LuxuryMag.cz mohli spatřit profily různých značek, a to od těch cenově dostupných jako Zu Element, Jeans Club&Phillip Russel a Next po luxusní Balenciagu. Své návrhářské umění Vám odhalila Denisa Nová či Taťána Kovaříková. Zajímavý byl jistě i článek o Restauracích Ambiente, jež se v Česku těší velké oblibě.

Doufáme, že i v červnu Vám články na LuxuryMag přinesly mnoho užitečných informací a velkou inspiraci do Vašeho šatníku u životního stylu.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu