Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics

Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics

17. července 2009, Marlboro Classics, léto 2009, pánská kolekce, urban west look, western, americký západ, On the road

Sponzorované odkazy

Člověk a příroda. Autenticita a jedinečnost. To jsou základní hodnoty Marlboro Classics již od 80. let, kdy byla značka založena. Původně se jednalo o výhradně pánské kolekce inspirované legendárním americkým západem. Marlboro Classics je koncipována pro muže a ženy, kteří si umějí užívat život a dokáží si vytvořit svůj vlastní look. Značka je vyráběna a distribuována Valentino Fashion Group, která je přední módní společností v Itálii.

Již od počátku byla Marlboro Classics zárukou kvality a produkovala pouze výrobky s vysokými standardy. Zákazník si může být jist tím, že takové hodnoty jako praktičnost, přirozená nezávislost a autentičnost zůstávají neodmyslitelnou součástí značky. Marlboro Classics nabízí kromě oblečení pro pány i dámy také obuv a doplňky. Dnes se zaměříme na pánskou módu, kterou to vše začalo.

Pánská kolekce léto 2009

Marlboro Classics pánská kolekce pro léto 2009 v sobě snoubí svobodu s formálností, styl tolik typický pro americký západ. Kolekce nese název „On the road“ (Na cestě) a obsahuje praktické a pohodlné, ale zároveň velmi trendy a šik oblečení napůl ležérního a napůl formálního stylu. Kolekce je plná letních vzdušných kalhot, které vynikají směsicí různých materiálů a propracovanými střihy. Kalhoty s pěti kapsami jsou na cesty ideální, jelikož jsou nejen pohodlné, ale především praktické. Novinkou této sezóny jsou různé barvy plátěných a denimových kalhot, které se dají dokonale sladit s triky a košilemi s westernovými motivy. Výšivky, záplaty, četné švy, světlé barvy a tenké proužky zkrášlují vlněné pullovery. Pohodlné střihy, mnoho kapes, zipy: všechny tyto extra detaily pamatují na důležitost funkčnosti pro člověka na cestách. Kombinace krátké kožené bundy bundy s žebrováním a kalhot s přírodními nebo vypranými barvami vám pomůže vytvořit tzv. urban west look.

Zdroje: www.marlboroclassics.valentinofashiongroup.com

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu