Plavky, které sluší / Plavky SIèLEI 2009

Plavky, které sluší / Plavky SIèLEI 2009

19. července 2009, plavky SIèLEI, Intimamoda S.p.A., kolekce plavek pro léto 2009, plavky Sielei, plavky 2009

Sponzorované odkazy

SIèLEI je brand korporace Intimamoda S.p.A.. Kolekce značky SIèLEI nabízejí zákazníkům ucelené a kompletní řady spodního prádla, nočního prádla, domácího oblečení či plavek.
Mimo nabídky široké řady jejich produktů, může zákazník u této společnosti očekávat jak vysoký komfort, tak i funkčnost prádla. Kolekce značky SIèLEI vyzařují již ze samotných produktů nesmírný jas a nebývalou živost.
Produkty jsou inspirovány těmi nejmódnějšími a nejsoučasnějšími trendy a zákazníky zcela jistě potěší i jejich opravdu vynikající kvalita. Neméně lákavou navídkou této módní značky je i atraktivní cena, která ve spojení s výbornou kvalitou zboží osloví nejednoho zákazníka.

My se v tomto článku pak podíváme na kolekci plavek, kterou značka SIèLEI pro léto 2009 nabízí.
Vy se tak můžete podívat, jaké modely si pro Vás tato značka pro letošní rok připravila, a třeba si ještě stihnete ten Vámi vybraný model plavek SIèLEI zabalit před Vaší dovolenou do kufru.


Plavky černé i bílé

U první trojice plavek se můžeme nechat inspirovat jednoduššími vzory či jednobarevnou barvou.
Takovéto plavky se mohou zalíbit ženám, které nad extravagancí preferují střídmost.
Plavky SIèLEI jsou vkusně dozdobené mašličkami, jak u horního dílu, tak u spodního a nízký střih spodního dílu Vám navíc opticky prodlouží postavu.


Jeden díl plavek

Jednodílné plavky dokážou být pořádně sexy. Plavky jsou často pod prsy podšité a na některých modelech najdeme těsně pod prsy i nějakou tu ozdůbku či doplněk, který plavky jednoduše a nádherně zvýrazní. I tímto letošní jednodílné plavky SIèLEI dávají nenápadně vyniknout dekoltům a vytvoří v nich krásné poprsí.
Pokud dáváte přednost vyztuženým košíčkům, ani tady nepřijdete zkrátka. Také se zdá, že současné moderní střihy spočívají ve vázání plavek okolo krku.
Ani u této trojice plavek nepřehlédneme již zmiňované barvy – černou a bílou, nechybí zde ale ani vzorované plavky výraznějších barev.


Plavky a klobouky

Plavky a klobouy patří mezi typické letní doplňky, které by Vám v létě ve Vaší výbavě neměly chybět. Jak plavky a klobouk ale správně zkombinovat?
Tak, abyste vypadaly co nejvíc vkusně, bude nejjednodušší, pokud si pořídíte klobouk v podobném odstínu Vašich plavek. Pokud máte plavky vzorované, můžete si vybrat klobouk v odstínu, jenž se na plavkách vyjímá nejvíce. Prakticky to ale záleží na Vás. Dnešní módě se totiž meze nekladou. Elegantněji pak ale určitě budete působit v kombinaci podobných barevných odstínu.
Inspirovat se můžete nechat modelem SIèLEI červené barvy, která reprezentuje touhu, barvou bílou, v níž budete vypadat romanticky, nebo přírodní barvou v odstínu hnědé barvy, která letos jednoznačně patří mezi ty nejstylovější bar­vy.


Zazářit na pláži

Jste typ ženy, která je ráda, pokud je obdivovaná a pokud mezi ostatními vyniká? Pak právě Vám patří tento odstavec.
Vyzkoušet byste mohly, milé dámy, nevšední střihy plavek SIèLEI, stejně jako plážovou tuniku s šátkem.
Ženy, které na sebe rády nechávají upozornit, mohou vyzkoušet extravagantní model plavek, jehož každý kousek se skládá z jiné barvy, mluvě i o módním doplňku ve vlasech.
Výstředním modelem je i model „jednodílných plavek“ s překříženým vrchním dílem , jehož konce jsou elegantně uchyceny k dílu spodnímu.
Plážová tunika se Vám pak bude hodit na jakékoliv procházce nebo při chladnějším větříku. Půvabný a praktický je i šátek na hlavu ve stejném vzoru.


Bikiny na šňůrky

Bikiny jsou u mnoha žen tím nejoblíbenějším typem plavek. Mnoho z nás si pořizuje bikiny se spodním dílem na šňůrky. Jednak je takový spodní díl praktičtější, jelikož si jej můžeme utáhnout, jak jen chceme a jednak působí víc sexy.
Nechte se inspirovat a okouzlit modelem v červené barvě, vzorovaným kouskem SIèLEI s převládajícím odstínem růžové či například tmavě zelenými bikinami.


Prožijte léto v plavkách SIèLEI a proplavte Vaší dovolenou v modelech od této značky. SIèLEI se Vám vyplatí kvalitou, komfortem a obdivováním nejen ze strany mužů.
Nechte plavkami SIèLEI okouzlit muže a závidět ženy.

„Zdroj“: www.sielei.it

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu