Spojení sportu a módy –  Sportovní tašky Puma

Spojení sportu a módy – Sportovní tašky Puma

22. července 2009, Puma, sport, móda, sportovní móda, sportovní kabelky, kabelky Puma, tašky Puma, obuv Puma, Alexandr McQueen, Sergio Rossi

Sponzorované odkazy

Značka Puma

Sportovní společnost Puma je dnes jedna z nejoblíbenějších značek, která nabízí sportovní a funkční oblečení a doplňky a přesto drží krok se světovými trendy. Puma navrhuje a vyvíjí obuv, oděvy a doplňky. Značka Puma je spojením sportu, životního stylu a módy.

Puma a historie

Puma je pro mnoho lidí stále synonymem pro kvalitní boty. Společnost Puma totiž začínala svou existenci v roce 1948 úspěchem svých fotbalových tenisek – Puma Atom. A tak i dnes má firma** Puma** stále populární obuv nejen na sport, ale i na denní nošení.

Pod značkou Puma se toho skrývá ale daleko víc. Vybírat můžete z módy pro ženy, muže i děti. V jejích kolekcích najdete kabelky, tašky, plavky, hodinky a dokonce i parfémy.

Puma a spolupráce

Společnost Puma má velmi moderní a oblíbené kolekce a láká své zákazníky na limitované edice. V minulosti pracovala Puma například s módním návrhářem Alexandrem McQueenem, nebo si můžete vybírat z barevných tenisek od italského návrháře obuvi Sergia Rossi. Také si můžete přímo na webových stránkách navrhnout tenisky značky Puma, ve svém vlastním designu.

Puma a limitovaná edice

Jednou z limitovaných edic je Urban Mobility. Limitovaná edice zahrnuje stylové a designové tašky, kabely a pásky navržené s ohledy na potřeby moderního městského člověka. Nezaměnitelnými znaky kolekce jsou originální dřevěné prvky a mají i praktický účel. S páskem bez jakýchkoli kovových součástí je totiž například možné bez problémů projít bezpečnostními rámy na letišti. V ČR ve značkovém showroomu 3DH jsou na prodej i dva kusy z edice Urban Mobility a to tašky Reality Bag No.2. Modrá kožená taška, kterou zdobí nepřehlédnutelný rudý pavouk černá vdova, je uměleckým skvostem určeným milovníkům umění a vášnivým sběratelům. Pro celý svět jich bylo vyrobeno pouze 500 kusů.

Kabelky a tašky značky Puma jsou velmi populární, jsou nejen velmi kvalitní a stylové, ale také oceníte jejich praktičnost. Stačí si jen vybrat:

Zdroj: www.puma.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu