Jak vypadají dámské žabky pro léto 2009?

Jak vypadají dámské žabky pro léto 2009?

16. července 2009, žabky, letní obuv, sandálky, letní sandálky, dámské žabky, flip flops, flip flopy

Sponzorované odkazy

Pod pojmem plážová obuv se může skrývat leccos, nicméně asi mi dáte za pravdu, že většině z nás se při vyslovení tohoto spojení vybaví klasické žabky. Módní trendy však naštěstí ovlivnily i tyto pohodlné botičky, a tudíž si dnes, narozdíl od let minulých, kdy žabky tvořil jen ošklivý kus pryže či pěnové hmoty se šňůrkou mezi prsty, můžeme vybírat z mnoha krásných provedení, a to jak materiálových, tak i barevných. Není tedy divu, že ženy a dívky začaly nosit žabky nejen na pláž, ale procházejí se v nich spokojeně po městě. Tento článek vám představí novinky a trendy v oblasti této pohodlné letní obuvi a dost dobře vás může inspirovat k pořízení nových a stále originálnějších ža­bek.

Žabky Roxy

Značka Roxy, která byla založena roku 1990 společností Quicksilver, patří u nás k nejoblíbenějším značkám mezi lifestylovou módou. I přesto, že dnes v kolekcích Roxy můžeme najít veškeré oblečení, stále se zaměřuje více na sportovní módu a různé sportovní vybavení. Sportovním lookem působí taktéž i žabky Roxy. Jde o klasické pěnové žabky, které jsou obzvláštněny rozvernými barevnými vzory.

Žabky Ipanema

I letos slavná brazilská topmodelka Gisele Bündchen propaguje svou tváří jedinečnou kolekci dámských žabek společnosti Grendene. Nejde však jen o kolekci bot podpořenou známou tváří, jako každoročně, tak i letos kolekce Ipanema GB Seeds podporuje dobrou věc. Koupí žabek a sandálek z této kolekce totiž přispíváte na znovuzalesnění Atlantského pralesa v Brazílii. Letošní kolekce žabek a sandálků Ipanema je tedy ovlivněna a inspirována pralesem. Tudíž na těchto botkách můžete najít motivy listů a větviček stromů. Barevné provedení skýtá od bílé, béžové či oranžové až po zelenou či fialovou. Krom klasických žabek, můžete v této kolekci najít tedy i sandálky.

Nejsou žabky jako žabky!

O tom, že žabky nemusí nutně vypadat sportovně či ležérně, se můžete přesvědčit právě v tomto odstavci. I proslulí návrháři zařazují tyto boty do svých kolekcí a vznikají tak opravdu elegantní, sexy a lecky i velmi drahé žabky, jež udělají z každé ženy či dívky princeznu. Jako první můžete obdivovat roztomilé růžové žabky s černými puntíky a srdíčkem uprostřed značky , na druhém pak zeleňoučké žabky od Diane von Furstenberg. Následují kožené žabky se zlatými aplikacemi a kamínky od El Caballo a jako poslední můžete obdivovat práci mistra Giuseppe Zanottiho.

Zdroje: www.roxy-europe.com, www.yoox.com, www.sandaliagiselebundchen.br

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu