Kratší než krátké! / Minisukně 2009

Kratší než krátké! / Minisukně 2009

2. srpna 2009, minisukně, džínová minisukně, Bebe, Topshop, Revolve Clothing, krátké sukně, letní sukně, letní oblečení,

Sponzorované odkazy

Minisukně je krátká sukně, kterou ženy začaly nosit v 60. letech 20. století. Jistě si možná i Vy pamatujete jejich druhou vlnu v letech devadesátých. Minisukně byly prostě více než oblíbené. A ani v současné době, v 21. stoletní tomu není jinak.
Délka minisukně samozřejmě závisí na výšce Vaší postavy. Jedná se však o kratší délku, než je délka od kolenou k pasu.

Dnes samozřejmě existuje spousta módních značek a s nimi tak sousta střihů a materiálů. Dříve se nosily minisukně hodně upnuté na tělo, dnes ve střizích najdeme i střihy balónové nebo do áčka. Toto léto jsou a budou také moderní kanýry a různá další zdobení.
Co se k takové minisukni nosí a jaká obuv se k takové sukni hodí? Co se týče svršku, hodí se k minisukni jak jednoduchá trička, košile či různé topy. Obout si k nim můžeme balerínky, ale i lodičky na vysokém podpatku. V chladnějších dnech můžete pod minisukni „natáhnout“ punčocháče nebo legíny.
Milujete tyto krátké minisukně i v zimě? Pak mi dáte za pravdu, jak sexy vypadá taková minisukně s kozačkami na podpatcích.
minisukní byste si ovšem měli dávat pozor na barevné kombinování. U menšího počtu kousků oblečení platí jednoduché pravidlo že „méně je někdy více“, a to se v tomto případě týká i barvy.
Podívejme se za těmito minisukněmi do šatníku známých a oblíbených módních výrobců, které se i letos předhání v těch nejlepších střizích, barvách a motivech.


Minisukně značky Bebe

Podívejme se, jaké minisukně si pro nás připravila oblíbená módní značka Bebe.
Prví typ minisukně je typickou „párty minisukní“. Stříbrné flitry a odlesky na černě třpytivé barvě jsou přesně ty prvky minisukně, v nichž zazáříte na jakékoliv párty. Prostě jednička s hvězdičkou.
Pokud máte ráda spíše klasiku a třpytky necháváte odvážnějším, je tu pro Vás model číslo dva. Celá černá, ale i tak vkusně zdobená minisukně.
Spíše než do baru se hodí třetí model minisukně na procházky městem v horkých letních dnech. Vzdušný střih, letní barva, krátký střih je vše co by měla taková letní minisukně do města splňovat.


Minisukně podle značky Topshop

Ani značka Topshop nevynechala minisukně ze svého módního repertoáru.
Pokud si prohlédnete jejich oficální „webové stránky“ www.topshop.com, zjistíte, že naopak věnovala minisukním značnou pozornost.
Podívejte se, nakolik různé minisukně si pro nás tato společnost připravila. Mezi jejich různými střihy, vzory a barvami si vybere zajisté mnoho žen.
Ani Topshop nezapomíná na párty minisukně, džínové minisukně, ke kterým se ještě později dostaneme, ale ani na jednobarevné minisukně, které jsou tak praktičtější a jednodušší v kombinování se svršky, a u kterých se také „zastavíme“.
A tak si si třeba u této společnosti vyberete mezi minisukněmi flitrovanými , oranžovou minisukní s volánky po stranách nebo džínovou minisukní světlejší barvy.


Revolve Clothing minisukně

Další minisukně, ve které budete na párty doslovně zářit, je produktem značky Revolve Clothing. Tímto párty modelem je růžovo-béžová minisukně s lesklým efektem a zajímavým zdobením.
Nenecháte dopustit na minisukně ani v práci? Pak byste měli zvolit minisukně, které mají elegantnější ráz. Bílá minisukně balónového střihu působí díky vyššímu pasu a zajímavému střihu o něco delší, než ve skutečnosti je, šedá minisukně pak oklame délku svou apartní šedou barvou. Tomu se říká klamat oblečením.


Jednobarevné modely minisukní

Že je jedna barva nudná? Kdepak! Nechte se inspirovat například následujícími kousky. Sportovnějším typem tmavě modré barvy, která je i letos opět in. Sladce a jemně růžovou nebo bílou minisukní s kanýry, anebo naopak černým a elegantnějším modelem.


Džínový mix

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na minisukně džínové. Podívejme se na to, mezi jakými střihy si můžete vybrat minisukně z džínového materiálu.
Jiný střih a jiný odstín materiálu a hned působí džínová minisukně jinak.
Nechat podnítit se můžete rovnými střihy, očkovými střihy, tmavou i světlou džínovinou.
Džínová minisukně je modelem sportovnějším, a tak pokud rády nosíte tenisky, můžete se spolehnout, že právě k minisukním z džínoviny jsou tenisky další z perfektní obuvi.


„Zdroj“: www.bebe.com, www.shopstyle.com, www.revolveclothing.comwww.topshop.com,

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu