Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G

Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G

20. července 2009, sluneční brýle, Dolce & Gabbana, D&G, limitovaná edice, Swarovski, sluneční brýle 2009, značkové sluneční brýle, luxusní sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Sluneční brýle Dolce & Gabbana reprezentují rafinovanost a styl. Byli to právě D&G, kdo proměnil nápad nosit stylové sluneční brýle v něco zábavného a trendy. Všechny D&G kolekce slunečních brýlí jsou pečlivě řemeslně zpracovány s materiálů, které umožňují nošení brýlí i v noci. Postupem času se staly nezbytným doplňkem na galavečery, vernisáže a jiné důležité události po celém světě. Sluneční brýle D&G patří sice do vyšší cenové kategorie, nicméně investice do nich se vyplatí. Slouží totiž nejen jako perfektní ochrana vašeho zraku, ale také jako luxusní doplněk k jakémukoliv outfitu. Navíc díky jejich nadčasovému designu jen tak nevyjdou z módu.

Limitovaná edice

Limitovaná edice slunečních brýlí D&G je prvotřídní a exkluzivní díky čtyřem novým elegantním, svůdným a velmi ženským designům. Nové materiály, unikátní výrobní postupy a mimořádná zaměřenost na detaily jsou pro tuto kolekci typické. Elegantní tvary rámů, mírný sklon čoček a nožičky ručně zdobené křišťály jsou detaily, které zajišťují maximální pohodlí a zachytí ten nezaměnitelný dotek, který odlišuje Dolce & Gabbana styl od ostatních. Elegantní pouzdra na brýle vyložená luxusním hedvábným sametem byla vyrobena speciálně pro tuto kolekci, aby doplňovala jedinečný vzhled D&G limitované kolekce brýlí dostupných pouze u vybraných prodejců.

Hvězdné sluneční brýle

Dolce & Gabbana si na trhu se slunečními brýlemi velmi rychle vybudovali silnou pozici a drží se tam již několik sezón po sobě. Vzhledem k jejich oblíbenosti se nemusí obávat, že by se situace v dohledné době změnila. Sluneční brýle Dolce & Gabbana jsou především velmi populární mezi mnoha zahraničními celebritami. Pořídili si je například Angelina Jolie, Kylie Minogue či Katie Holmes. Kromě slunečních brýlí nabízí D&G také širokou škálu slušivých dioptrických brýlí.

Zdroje:

http://www.dolcegabbana.com/ http://sunglassopticstudio.com/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu