Fornarina – luxusní extravagance / letní kolekce 2008

Fornarina – luxusní extravagance / letní kolekce 2008

17. července 2008, Fornarina, fornarina.cz, fornarina.com, oblečení Fornarina, boty Fornarina

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi ty, kteří neradi splývají s davem a chcete být originální, styloví a opravdu trendy, Fornarina je pro vás jasnou volbou. Fornarina je totiž nadčasová, prestižní, kvalitní a velmi sexy móda pro dívky a ženy, které nechtějí být šedými myškami.

Značku založil již v roce 1947 Gianfranco Fornari a oblečení a boty Fornarina se okamžitě proslavily svou avantgardností. Po čtyřiceti letech Gianfranco přenechává společnost svému synovi Linovi, který se snažil o rozšíření značky do světa. Taktéž v roce 1998 představil svou kolekci bot a oblečení, která měla velký úspěch. Díky jeho inovativnímu myšlení se dnes celých šedesát procent z celosvětových tržeb připisuje jeho velmi úspěšným kolekcím.

V současnosti má Fornarina padesát čtyři obchodů ve světových metropolích jako je například Řím, Londýn, Stockholm, Los Angeles nebo Praha (obchod Fornarina najdete v Centru Chodov). Fornarina to je jedinečný mix stylu glamour, ženskosti a dívčí drzosti, který dělá z této značky jednu z nejúspěšnějších na světě a přitom si stále uchovává tradiční italské hodnoty v oblasti kvality a inovace.

Ačkoliv jsou boty a oblečení značky Fornarina tak nadčasové a trendy, jejich návrháři vždy vycházejí z minulosti. Mísení různých stylů a odkaz do minulosti to je konstantní vzorec DNA značky Fornarina.

Kolekce jaro/léto 2008, nazvaná “Legend of The Pink Crown“, zahrnuje jak oblečení a boty tak i kabelky a jiné doplňky. Návrháři opět vytvořili rafinovanou, leč velmi hravou kolekci inspirovanou folk-pop-rockovými prvky. Samostanou kolekcí pak tvoří řada nazvaná podle svého stvořitele – Mijn Schatje. Mijn Schatje, španělsko-holandská pop-surrealistická umělkyně, která byla Fornarinou přizvána, aby do kolekce vložila své obrázky ze svého imaginárního pohádkového světa, vytvořila delikátně poetické kresby, kterým dominují panenky s fascinujícím pohledem. Je to svět umístěný někde mezi snem a realitou, kde móda a umění dosahují perfektní souhry.

Pokud některé z vás odrazuje od nákupu kousku oblečení či bot od Fornariny jejich cena, která je celkem vysoká, nezoufejte! Řešením pro vás jsou značkové outlety, kterých má Fornarina po republice celkem čtyři, a to v centru Prahy, Brna a Českých Budějovic a ve Freeportu Hatě u Znojma. Nakoupíte zde sice zboží z loňské sezony, ale o padesát procent levněji. Většinu sortimentu tvoří džíny, ale najdete i bundy, trička, mikiny a sukně. Zastoupeny jsou také doplňky: šály, čepice, pásky a boty.

www.fornarina.com

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu