Léto podle Diesel / Plavky Diesel 2009

Léto podle Diesel / Plavky Diesel 2009

27. srpna 2009, Diesel, plavky Diesel, plavky léto 2009, dámské plavky, bikiny, pánské plavky Renzo Rosso, Diesel oblečení, jeans Diesel, džíny Diesel, Renzo Rosso

Sponzorované odkazy

Diesel léto 2009

Doba last minute zájezdů je tu, a tudíž jestli se chystáte na luxusní dovolenou nebo jen chcete strávit poslední prázdninové dny u českého rybníku, nezapomeňte na stylové plavky. Ty vás dokážou korunovat na královnu pláže, kdekoli na světě. Jako stvořené k tomu jsou plavky Diesel. Značka Diesel příchází s pohodlnými, stylovými a originálními plavkami, které vás okouzlí designem ale i kvalitou.

Společnost Diesel

Originální. Moderní. Neokázalá. Sexy. Taková je značka Diesel. Firma Diesel je mezinárodní společnost produkující kvalitní módu a doplňky. Diesel se prodává ve více jak 80 zemích světa, má 10000 prodejních míst a 50 vlastních butiků. Tvůrce značky Diesel – Renzo Rosso od roku1978 vybudoval z firmy Diesel módní a jedinečné impérium.

Plavky Diesel

Můžete si z kolekce Diesel vybrat třeba odvážné, sexy květované bikiny, které dokonale doplní vaší ladnou figuru. Diesel nabízí i lehkou plážovou tuniku se stejným vzorek jako mají bikiny.

Pro ženy, které chtějí být sexy, ale také potřebují elegantně zamaskovat bříško, má Diesel jednodílné originální plavky se sexy výstřihem. Tyto plavky vám zamaskují, to co nemá být odhaleno a přitom vám zvýrazní dekolt a odhalí sexy záda. Na pláži pak budete neodolatelná.

Diesel má pro milovnice trendů bikiny s moderním zvířecím vzorem v růžové barvě. Nebo dvojdílné plavky s leskem ve světlé barvě, nebo šedé lesklé plavky s potiskem loga Diesel.

Protože společnost Diesel ví, že tajemství originálního stylu je – správné kombinování, tak máte možnost kombinovat jednotlivé horní a spodní díly plavek. Proto si můžete užit kouzlo různých střihů a barev a být vždy originální. Slunce, voda, pláž – to všechno nahrává vašemu módnímu stylu a vkusu, takže se nebojte odvázat a zvolit třeba i barevnost, kterou byste si na denní nošení nezvolily.

Diesel pro muže

Samozřejmě nezapomeňte stylově obléknout i svou drahou polovičku, protože Diesel má kvalitní plavky i pro muže.

zdroj: http://www.diesel.com/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu