Buďte smyslná a krásná v plavkách D&G! / Plavky D&G

Buďte smyslná a krásná v plavkách D&G! / Plavky D&G

31. července 2009, plavky, plavky 2009, dámské plavky, plavky D&G, bikiny, značkové plavky

Sponzorované odkazy

Léto je v plném proudu a pokud se na tu svou dovolenou teprve chystáte, jistě budete potřebovat nové plavky. Jestliže patříte mezy ty ženy, které neuspokojí jen tak ledajaké plavky, ale chcete opravdu výjimečený a luxusní kousek, ve kterém vás bude obdivovat celá riviéra, sáhněte po plavkách D&G.

Duo Dolce & Gabbana

Návrhářské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana spolupracuje již od roku 1980, samotná značka Dolce & Gabbana vznikla ale o sedm let později. Hned od počátku si získala své příznivkyně díky krásné a smyslné módě, která oslavuje ženské křivky. Signifikantním prvkem se pro značku Dolce & Gabbana stal korzet. Mezi slavné klientky této značky patří například italské herečky Sofia Loren či Monica Bellucci, které oba návrháři doslova zbožňují právě pro jejich smyslnou ženskost, nebo zpěvačka a herečka Jennifer Lopez.

Plavky D&G

Jak vypadá móda podle Dolce & Gabbana jste již určitě zaregistrovaly, ale viděly jste již i D&G plavky? Není jistě žádným překvapením, když vám povím, že i plavky z dílny Stefana Gabbany a Domenica Dolceho jsou krásné, smyslné a podtrhují ladné ženské křivky.

Nejprve se podíváme na plavky jednodílné, které jak víme, dnes už nejsou vůbec nudné, ale naopak velmi rafinované a sexy. Takové jsou i jednodílné plavky D&G. Jak vidíte v poslední kolekci převládá klasická a tak efektní kombinace bílé s černou, nechybí ani aktuálně velice moderní zvířecí motiv.

Aktuální kolekce myslí i na plavky dvojdílné, i ty jsou tedy buď bílé, černé, anebo využívají kombinaci těchto stálic mezi barvami. My si však ukážeme i plavky z kolekce minulé, které jen hýří barvami a zajímavými potisky. Můžete tak vidět bikiny s barevnými proužky, kytkami a jinými vzory. Velmi zajímavé jsou pak černé plavky v metalickém looku a bikiny se zvířecím motivem, které padnou jako druhá kůže.

Zdroje: www.shopstyle.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu