Vodka Iordanov a Swarovski: Dokonalá spolupráce pouze pro vítěze

Vodka Iordanov a Swarovski: Dokonalá spolupráce pouze pro vítěze

26. července 2009, vodka, Vodka Iordanov, Iordanov Vodka, Swarowski

Sponzorované odkazy

Vodka patří mezi celosvětově nejoblíbenější alkoholické nápoje. Její historie se datuje do Ruska 14. století a dodnes je považována za národní symbol ruského státu. A samozřejmě nejen toho. Ačkoli se největší popularitě těší ve východní Evropě a ve skandinávských zemích, svou čirou barvou a pronikavou chutí si získala miliony stoupenců na všech kontinentech. Velmi ceněna je jako nenahraditelná přísada do koktejlů.

Přirozeně i mezi rozličnými výrobci vodky existují prominenti. Jedním z nich je i německá značka Vodka Iordanov, sídlící ve Frankfurtu nad Mohane, která je proslulá především díky své spolupráci se šperkařským fenoménem Swarovski, jehož zdobné křišťálové sklo nalezneme dnes na výtvorech jak prestižních módních domů, tak různých designových společností. Nejnovějším plodem jejich vzájemné spolupráce je nová okouzlující láhev Iordanov Vodky, která samozřejmě nepostrádá punc luxusu.

Luxusní láhev Vodka Iordanov

Láhev Vodky Iordanov je ruční výroby, přičemž značný důraz byl kladen na její odolnost. Lahve Vodky Iordanov jsou nerozbitné, a tak si můžete jejich přítomnost společně se vzpomínkami na vynikající chuť jejich obsahu připomínat mnoho a mnoho let. Láhev má černou barvu s chromovaným víčkem. Na černém těle se nachází svislý nápis Vodka Iordanov spolu s červeným javorovým listem. Nápis Vodka sestává z křišťálových kamínků Swarovski, Iordanov vládne stříbřitou barvou, jež ladí s víčkem. Sklíčka Swarovski rovněž posloužili k orámování spodní části láhve.

K dostání je Vodka Iordanov – Swarovski ve třech variantách jednolitrových. Luxusní verze má čtyřicetiprocentní podíl alkoholu a pořídíte ji za 75 €. Platinová edice obsahuje padesát procent alkoholu a její cena je o deset eur dražší. Dekadentní verze Vodky Iordanov je opět čtyřicetiprocentní, pokud jde o množství alkoholu, a vyjde na 2999 €. Ptáte se, proč je její cena tak vysoká? Počet blyštivých křišťálových sklíček Swarovski je zde totiž navýšen na neuvěřitelných dvanáct tisíc.

Jestliže vás Vodka Iordanov zaujala a vážně uvažujete o její koupi, v Česku ji bohužel zřejmě neseženete, ale pokud se vám nechce vážit cesta do sousedního Německa, nemusíte zoufat. Společnost Sunrise, která značku Vodka Iordanov vlastní, posílá své výrobky do celého světa, včetně samozřejmě Česka. Pro více informací navštivte oficiální stránky Vodky Iordanov zde.

zdroj: http://www.iordanov.de

Autorem článku je Václav V.. Článek najdete v kategorii nápoje a drinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu