Letní slevy a výprodeje jsou tu!

Letní slevy a výprodeje jsou tu!

30. července 2009, Letní slevy, slevové akce, výprodeje, Mango, Zara, H&M, Calzedonia, Dior, Queens, Queens Hip Hop Shop

Sponzorované odkazy

Pokud ještě stále odoláváte všem výlohám s nápisy „sleva“ či „výprodej“ možná se připravujete o dost dobrý nákup. Většina oblečení, bot a doplňků se dá totiž pořídit za opravdu nízké ceny, a tudíž by byla hloupoust je nevyužít.

První slevy dorazily do obchodů již v červnu, prodejci však budou se slevami a výprodejemi pokračovat až do konce prázdnin, nekteří i do poloviny září. Pokud jste si tedy počkali a nekupovali letní kolekce už na jaře, můžete si teď nakoupit spoustu letního oblečení jako šaty, sukně, topy, tílka, košile či šortky za ceny, ze kterých se vám peněženka neprohne a vy tak budete plně vybaveni na svou dovolenou.

Kam za slevami?

Za slevami můžete vyrazit takřka kamkoliv, oblečení i boty za pár korun koupíte teď ve všech trendových obchodech jako H&M, New Yorker či TopShop. Tady se obléknete opravdu od hlavy až k patě, a to včetně doplňků. Za pakatel pořídíte krásné topy a tílka, vzdušné sukně i šaty, také letní sandálky či tak oblíbené žabky, jež jsou nutností k vodě. Se slevou pořídíte však i kabelky a jiné doplňky. Samozřejmě se slevy vztahují i na plavky, kterých nikdy není dost a jistě mi dáte za pravdu, že máte každý rok strašnou chuť si koupit nové. Proč si je tedy nepořídit ve slevě? Můžete si jich pořídit hned několik, v různých provedeních a střizích.

Slevy v Queens Hip Hop Shop

V červenci začaly výrazné slevy i v Queens Hip Hop Shop, který se zaměřuje na hip hop oblečení, sneakers a jiné. Slevy se dotýkají jak kategorie pánské, tak i té dámské. Zlevněné teď nejsou jen boty, ale i mikiny, trička, bundy, kalhoty, šortky atd. Do Queensu můžete vyrazit do Prahy, Brna a Ostravy, na Slovensku pak najdete pobočky Queens Hip Hop Shopu v Žilině a Košicích. Pokud však nikam jezdit nechcete nebo nemůžete, můžete nakupovat i z pohodlí svého domova prostřednictvím e-shopu na adrese www.queens.cz

Zdroje: www.queens.cz, www.hm.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii slevy a výprodeje.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu