Dvoudílné plavky v. jednodílné plavky / Plavky 2009

Dvoudílné plavky v. jednodílné plavky / Plavky 2009

16. srpna 2009, plavky, jednodílné plavky, dvojdílné plavky, bikiny, tankiny, tankini,

Sponzorované odkazy

Plavky jsou nepostradatelným kouskem vašeho šatníku během letních měsíců. Protože v plavkách strávíte ten báječný letní čas během dovolené, měla byste jim věnovat dostatek pozornosti. Každá žena chce v plavkách vypadat samozřejmě co nejlépe a k tomu nám nahrává obrovský výběr střihů plavek, který je na trhu dostupný.

Pro ty ženy, které jsou s postavou spokojené a chtějí si dopřát i dostatek opálení, není lepší volba než dvojdílné plavky – bikiny. Dvojdílné plavky odhalí většinu kůže, takže pro ženy, jejichž plet špatně snáší slunce, nejsou příliš vhodné, v každém případě nezapomínejte na krém s vysokým UV filtrem.

Dvojdílné plavky mají mnoho variant a díky tomu se dá říct, že se najdou ty pravé pro každou postavu. Spodní díl může mít různý střih např. šortky nebo tanga. Také horní díl – podprsenka se může lišit střihem a druhem zapínání, třeba zavazování za krk, nebo podprsenka bez ramínek. Také střih a materiál podprsenky vybírejte přesně pro svou postavu a ne podle módních trendů. Trojúhelníčková podprsenka bude vypadat hezky na pevných ňadrech a jestli chcete zvětšit svůj dekolt, zvolte plavky s gelovými vycpávkami.

Pro postavu s ženskými tvary se můžou hodit jednodílné plavky. Tyto plavky jsou také vhodnější pro sportovní typy. Dnes jsou také moderní jednodílné plavky s různými rafinovanými střihy, které odhalují svůdně vaší opálenou kůži.

A jestli váháte mezi dvoudílným nebo jednodílným typem plavek, může být pro vás řešení střih – tankiny. Jsou to dvojdílné plavky, ale horní díl je tvořen topem, který elegantně zakrývá bříško.

Zdroj: www.roxy.com, www.victoriassecret.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu