Divoká, sexy a zároveň něžná – kouzlo značky Biba

Divoká, sexy a zároveň něžná – kouzlo značky Biba

3. srpna 2009, Biba, Biba Academy, www.bibaexperience.com

Sponzorované odkazy

Značka Biba se zrodila roku 1964 v Londýně. Zde otevřela svůj malý módní butik Barbara Hulanicki. Během sedmdesátých let obliba značky natolik vzrostla, že se stala prvním obchodním domem otevřeným po druhé světové válce. Bylo zde vše k dostání pro moderní ženu – oblečení, doplňky, dětské oblečení a dokonce potraviny pro domácí mazlíčky.

V současné době Biba zaznamenává nový rozkvět, který je stejně úchvatný, jako v dobách minulých. Zůstává v ní elegantní britská příchuť obohacená o moderní prvky a design. Novodobá Biba je jednoduše výkvět legendární minulosti spojené s kreativitou budoucnosti.

Volánková inspirace pro horké letní dny

Že se volánky vrací na vrchol své popularity, snad nikdo nepřehlédl. Módní návrháři jimi obohacují halenky, sukýnky, ale i šaty a svetříky. Biba nabízí trendy volánkové šaty – s volánky po celé délce – nebo půvabné halenky, vhodné pro slunečné dny. Jsou šité z jemných materiálů, které přirozeně povlávají kolem linie těla. Vybrat si můžete z jednoduše střižených kousků s originálními motivy. Toto léto v nich budete romanticky chic.

Biba – outfit dokonale sladěný s účesem

Biba se zaměřuje i na „vlasový design“. Již na konci sedmdesátých let otevřela první salon a od roku 2005 funguje Biba Academy. Jako inspirace pro Vás poslouží několik následujících fotografií s extravagantními modely i účesy.

Anděl s ďáblem v těle – smyslná, divoká a zároveň něžná. To je kombinace jednotlivých prvků. Divoký účes zjemňují bílé barvy a přírodní materiály. Kontrast je vyvolán tmavými vlasy a líčením oproti bílým barvám oděvů. Proto se nebojte zkombinovat sexy kouřové líčení s nevinnými střihy a barvami Vašich šatů.

Tajemná diva – černá má také své kouzlo a sex-appeal. Nezapomeňte na výrazné doplňky, aby nebyl výsledný efekt spíše smuteční. K rozvlátým volánkům je ideální rozvlátý účes. Působí nespoutaně a vyzývavě.

Biba je hravá módní značka, která se drží aktuálních trendů, ale stále si zachovává svou vlastní tvář.

Zdroj: www.biba.com.au , www.bibaexperience.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu