Kouzlo přírody v kabelkách značky Mango

Kouzlo přírody v kabelkách značky Mango

5. srpna 2009, Mango, Michael Kors, Mango touch, kabelky, handbag, vintage, psaníčko

Sponzorované odkazy

Módní řetězec resp. značku Mango není potřeba dlouze představovat. V našem fashion webu věnujeme téhlé španělské stálici dostatečnou pozornost. A protože je léto, období dovolených, poznávacích výletů a nočních procházek, je třeba upozornit na trendy kabelky z letní kolekce Mango 2009 .

Celebrity pro Mango

Značka Mango je také známá svou spoluprácí se sestrami Cruzovými – Monicou a Penelope . Ty ze značkou spolupracují již pár let. Avšak kabelky, kterým patří tento článek nejsou dílem sester Cruz, ale amerického návrháře jménem Michael Kors . Tenhle muž je v zaoceánském kontinentě velmi populární. Důkazem toho může být první portrétová fotka Michelle Obama , kdy má na sobě černé pouzdrové šaty z dílny Michaela Korse .

Kabelky z přírodních materiálů patří do linie Mango touch , která skýtá všechny druhy doplňků od brýlí, přes boty, šperky až po zajímavé kousky kabelek. Na první pohled může romantické „psaníčko“ působit neprakticky, oproti podzimním trendům velkých kabelek z koženky (pro zámožnější z kůže). Ale opak je pravdou. Kabelky jsou v úchytu dělány z lehkého dřeva, čímž jsou příjemné pro držení v ruce. Avšak každá žena ví, že psaníčka se nosí „pod paží“. A kdy jindy bychom měly ukazovat světu naši ženskost než v létě. Proto odložte své velké kabelky a oživte svůj šatník přírodní kabelkou od exklusivního návrháře a objevte kouzlo přírody nejen u vody.

Kde kabelky Mango najít

Pokud ve vašem městě není obchod Mango, pro pohodlné nakupování Mango nabízí také online obchod na adrese www.mangoshop.com , který nabízí zboží i pro české zákaznice (dokonce i s českými cenami). Oficiální stránky společnosti Mango najdete na www.mango.com

www.mango.com, www.mangoshop.com

Autorem článku je Jana R.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu