Estráda módních typů pro těhulky / Těhotenská móda na Luxurymag.cz

Estráda módních typů pro těhulky / Těhotenská móda na Luxurymag.cz

11. srpna 2009, těhotenská móda, těhotenské oblečení, maternity

Sponzorované odkazy

Nevejdete se do plavek a jeany už jsou několik měsíců příliš těsné? Přesto se usmíváte a každý den si vesele hladíte bříško? Těhotenství je považováno za jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Následující článek se Vám pokusí přiblížit těhotenskou módu ze všech úhlů pohledu. Nemusíte v obchodě pátrat po velikostech XXL, vyhledejte krámy specializované na těhotenskou módu. Zde se obléknete pohodlně a přesto si zachováte nezaměnitelný ženský šarm.

Hurá do plavek – léto ještě nekončí

Ještě máte možnost několik týdnů vylepšovat barvu Vaší pokožky. Ovšem v těhotenství jen velmi opatrně a obezřetně. Volte raději plavky, které jsou přes bříško – ať už dvojdílné nebo v celku. Naopak se nebojte barviček, i těhotenská móda přináší v letošním roce pestré barvy a zajímavé vzory. Dávejte si také pozor na střih plavek i velikost. Měla byste se v nich cítit pohodlně a nikoliv svázaně. Před slunečními paprsky se dokonale ubráníte ve stylovém slamáku a zajímavém letním šátku.

Zahoďte obří volné sukně

Těhotenská móda se stává rok od roku čím dál tím víc přitažlivou. Přiléhavé oblečení obepínající nejen bříško působí velmi svůdně a přitom nenuceně. Jinak tomu není ani u sukní. Délky zůstávají většinou decentní – ke kolenům nebo pod ně, ovšem materiály jsou vstřícné k těsnému přilnutí na postavu. Zvýrazněny jsou ty nejkrásnější křivky, a to boky, zadeček a samozřejmě bříško. Pokud jste schopná nosit vyšší podpatky, bude nesmírně obohacena linie nohou.

Šaty, šatky, šatičky

Jedním z nejpohodlnějších kousků oděvu jsou pro mnohé z nás šaty. V těhotenské módě naleznete hned několik provedení. Ať už se jedná o šaty společenské nebo jen vycházkové, vybírat můžete z rozmanitých střihů, barev i materiálů. Šaty dlouhé ke kotníkům se mnohdy dají využít jak na procházky tak na společenské akce. Mnohé materiály umožňují nošení v podzimních a zimních měsících. Takové šaty stojí za to doplnit o výrazné punčocháče vytvářejí kouzelný model.

Příprava na podzimní plískanice

Pohodlné jeany nebo jiný typ kalhot jsou nezbytnou součástí šatníku každé těhulky. Vyberte si vhodnou délku a také dbejte, aby kalhoty nebyly příliš těsné, necítily byste se v nich dobře.

Zejména v podzimních dnech oceníte teploučký kabátek. Hezky vypadají střihy do pasu, které zvýrazňují bříško. Velmi elegantně působí zase delší střihy. Z praktického hlediska není marné poohlédnout se i po lehčí šusťákové bundičce.

Není nad trička a tuniky

Na závěr nelze opomenout součást většiny každodenních oděvů – trička. V těhotenství jsou vhodné strečové materiály. Trička lze také vyměnit za okouzlující letní halenky nebo tuniky. Neváhejte vybrat takové, na nichž je nějaká zajímavá ozdoba. Stačí jen malá mašlička pro dokonalé ozvláštnění.

Zdroj: www.apeainthepod.com, iStockPhoto / Thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu